Hej wam czy ktoś mieszka może w Walsall :)

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez por.Borewicz » 14 lis 2013, 16:03 Re: Hej wam czy ktoś mieszka może w Walsall :)

mam37 napisał(a):por.Borewicz, nigdzie wczesniej nie napisalam ze miejsce nie ma znaczenia nie wiem gdzie to wyczytaleś


Kila postów wcześniej ja napisałem że płacisz za ubezpieczenie tak drogo bo mieszkasz w takiej dzielnicy, a Ty odpisałaś że płacisz tyle bo :

"por.Borewicz, tak prawie tysiac funtów place za auto bo pisze wszystko uczciwie i ubezpieczona jestem z mezem i mamy polskie prawka za co tez wiecej płacimy
do tego nie zanizam mil i rocznych przejazdów nie zmyslam i nie kombinuje jak sie poda uczciwie to wszyscy płacili by tyle samo"

Czy Ty masz rozdwojenie jaźni?

Dodano: -- 14 lis 2013, 16:16 --

mam37 napisał(a):por.Borewicz,
co do domów to ceny są różne ale powiem Ci że chciałabym kupic dom za 60 tyś f


Jeśli chciałabyś kupić nie widzę problemu, do 1/4 mili od Ciebie na dzień 14.11.2013
2 bed -£55000
3 bed - £74950

W mojej dzielnicy niestety :( najtańszy 3 bed - £149950

Ale wszystko ma swoje plusy i minusy(między innymi ubezpieczenie), w każdym poście na temat Twojej okolicy piszesz że jesteś zadowolona, to po co to zmieniać?
Pozdr,

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posty: 118
Dołączył: 10 mar 2013, 22:03
Lokalizacja: UK
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Steinik » 14 lis 2013, 17:12 Re: Hej wam czy ktoś mieszka może w Walsall :)

mieszkam ws3..okolice Bloxwich/Blakenhall...moje ubezpieczenie razem z mezem wynosi jakies 43f miesiecznie..maz ma tylko wymienione prawko..ja jeszcze nie...taaaa i pisze uczciwie;) hehehehe
czy jest tu niebezpiecznie hmm....sporo nastolatków na rowerach...ale niespecjalnie ''groźni'' :lol: co do sasiadow..głownie rdzenni Angole /złomiarze;)
nie jest zle...wiadomo sa lepsze dzielnice...
:lol:
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 14 lis 2013, 18:18 Re: Hej wam czy ktoś mieszka może w Walsall :)

por.Borewicz, sam masz rozdwojenie jazni czyli ja nie napisałam ze nie ma znaczenia okolica tylko ty ale daj juz na luz skonczłam juz w tym temacie jak ci tam odbrze to sie ciesze
co do domow moge dac ci kilka linkow gdzie dom u mnie w sasiedce sa za minimu, 100 tys no chyba ze ty szukasz rudery:))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez por.Borewicz » 15 lis 2013, 10:13 Re: Hej wam czy ktoś mieszka może w Walsall :)

mam37 napisał(a):por.Borewicz, sam masz rozdwojenie jazni czyli ja nie napisałam ze nie ma znaczenia okolica tylko ty ale daj juz na luz skonczłam juz w tym temacie jak ci tam odbrze to sie ciesze
co do domow moge dac ci kilka linkow gdzie dom u mnie w sasiedce sa za minimu, 100 tys no chyba ze ty szukasz rudery:))


Skończyłaś w tym temacie i piszesz kolejnego posta?
Ani ja się nie przekonam jak się mieszka w twojej okolicy, ani Ty jak w mojej , bo w mojej okolicy council nie rozdaje domów :grin:
Jeśli jesteś zadowolona ze swojego councilowkiego domku, i sąsiedzi też Ci pasują to ok,
ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Dodano: -- 15 lis 2013, 10:20 --

Steinik napisał(a):mieszkam ws3..okolice Bloxwich/Blakenhall...moje ubezpieczenie razem z mezem wynosi jakies 43f miesiecznie..maz ma tylko wymienione prawko..ja jeszcze nie...taaaa i pisze uczciwie;) hehehehe
czy jest tu niebezpiecznie hmm....sporo nastolatków na rowerach...ale niespecjalnie ''groźni'' :lol: co do sasiadow..głownie rdzenni Angole /złomiarze;)
nie jest zle...wiadomo sa lepsze dzielnice...
:lol:


Tak, to prawda ws3 to Bloxwich/Blakenhall (z tymi rdzennymi Angolami/złomiarzami :D) ,okolice Harden Rd z trawą po pas ale i fane miejsca jak Bloxwich/Cannock od centrum w stronę Cannock a także Pelsall.
No ale niestety tam już inne ceny... :(

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posty: 118
Dołączył: 10 mar 2013, 22:03
Lokalizacja: UK
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez koperek » 15 lis 2013, 17:39 Re: Hej wam czy ktoś mieszka może w Walsall :)

Ja lubie Walsall:) polecam bescot gdyz jest tu bardzo cicho (pomijajac mecze raz na tydzien :grin: ). ale ubezpieczenie samochodu ze wzgledu na stadion w poblizu jest ogromne ( mimo wielu znizek) niestety. jest tu czysto i sympatycznie ale domy bardzo drogie raczej ponizej 120.000 2 bed nie znajdziesz.

koperek
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 21 mar 2011, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysztof710 » 15 lis 2013, 19:33 Re: Hej wam czy ktoś mieszka może w Walsall :)

Hej .My mieszkamy tu już trzy lata i nie mamy zamiaru się nigdzie wyprowadzać.Dokladnie mieszkamy na ws3 mossley estate i jesteśmy bardzo zadowoleni.co do ubezpieczenia auta to mamy dwa stojące na ulicy bo nie mam podjazdu, mąz placi 43 miesięcznie full wypas ja za swoje płacę 26 także mam ubezpieczone na full, dzielnice i miasto polecam jak najbardziej .Pozdrawiam

krzysztof710
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 kwi 2011, 19:42
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 16 lis 2013, 17:42 Re: Hej wam czy ktoś mieszka może w Walsall :)

WS2 i place 500 rocznie autko 2008r 2l

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez mam37 » 16 lis 2013, 18:18 Re: Hej wam czy ktoś mieszka może w Walsall :)

krzysztof710, ja koleżankę poproszę jak będę w lutym na nowo ubezpieczać autko by mi pomogła ubezpieczenie wykupić też chcę płacić tak malutko (:
mam nadzieje że podacie jakieś linki może ja szukać nie potrafię ....

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE