Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez agnieszka gnyla » 14 lis 2013, 22:30 Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

Witam potrzebuje informacji na temat dzielnicy Darlaston

agnieszka gnyla
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 18 maja 2013, 11:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artek1047 » 15 lis 2013, 23:22 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

Witam!
Mieszkam w Darlaston od maja, prawde mowiac nie moge narzekac, jest tutaj wszystko czego potrzeba, jest asda, przychodnia gp i apteka, dentysta, chinczyki take away, i kilkanacie sklepow wokol ikei. Za ikea jest junction 9 i wygodny dojazd autostrada doslownie wszedzie. Na autostradzie sa ograniczenia prednkosci do 50 mph i w weekendy jest autostrada zamknieta od 22 do 6. Dla nie zmotoryzowanych jest rowniez fajny dojazd autobusami do wedesbury, west bromwich i wallsal. Dzielnica troche wyglada mi w wiekszosci na domy i flaty z council-u, a mieszkancy nie wygladaja na pracujacych.
Jesli masz wiecej pytan to smialo :)
Avatar użytkownika
artek1047
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 16 gru 2011, 20:53
Lokalizacja: Darlaston
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 lis 2013, 09:16 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

artek1047 napisał(a):i kilkanacie sklepow wokol ikei.
Ikea i sklepy w okół to już Wednesbury, Darlaston ciągnie się od Asdy pod Willenhall , Walsall . Moi znajomi mieszkali na ulicy gdzie praktycznie same piękne domy bogatszych Hindusów , ale w trakcie dojazdu do tej ulicy mijało się różnie wyglądające ulice ,tak jak w każdym jednym mieście. Tak więc najlepiej sprawdzać okolice pod względem przestępczości , na stronie www.police.uk możesz wbić dokładny post code i zobaczyć jaki jest najczęstszy problem w danym obszarze .
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez lumia820white » 17 lis 2013, 15:16 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

skoro mieszkasz na Darlaston to napewno wiesz coś na temat rachunków,ja mam dom w którym jest tylko elektryczne ogrzewanie i boje się wysokich rachunków.Bardzo dziękuje za informacje

Dodano: -- 17 lis 2013, 16:23 --

Skoro mieszkasz tam napewno wiesz coś na temat rachunków ja mam dom w którym jest wszystko na prąd i boje się wysokich rachunków .Bardzo dziękuje za informacje

lumia820white
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 sie 2013, 09:37
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez doncia » 18 lis 2013, 11:20 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

Witam serdecznie... mieszkam na Drlaston od maja tego roku i jestem srednio zadowolona. Mam 2 letniego synka a na placu zabaw najczesciej bawi sie mlodziez i jest bardzo ubogi w roznego rodzaju sprzet do zabaw. Do parku tez nie mam za blisko a w sure starcie gdzie zaczelam uczeszczac z dzieckiem na activity nie ma zadnych polek czego strasznie mi brakuje poniewaz wczesniej w Walsall w sure starcie to bylo nas duzo i zawsze milej ten czas lecial a tu totalna porazka- az nie chce sie tam chodzic:( Na zakupy to tez chyba trzeba jechac do jakiegos pobliskiego miasteczka bo jedyne centrum to jest tu na Wednesbury ale nie jest za ciekawe. A co do rachunkow to my mamy normalnie ogrzewanie na gaz i jestesmy z tego zadowoleni. Dzielnica bynajmniej tu na South Darlaston w miare czysta i spokojna sami angole wokol i tez sa troche rasistowsko nastawieni do Polakow- bynajmniej ja mam takie wrazenie:) Pozdrawiam

doncia
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 sty 2010, 20:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez agnieszka gnyla » 18 lis 2013, 15:53 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

Dziekuje bardzo za informacje ja przeprowadzam sie na darlaston na ulice factory street jedyny minus to elektryczne ogrzewanie ale ogólnie wygląda na spokojne miejsce.pozdrawiam

agnieszka gnyla
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 18 maja 2013, 11:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez doncia » 18 lis 2013, 21:36 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

cala przyjemnosc po mojej stronie, jak juz wspomnialam nie mieszkam tu dlugo wiec nie mam pojecia gdzie jest ta ulica ale mam nadzieje, ze bedzie ci sie milo mieszkalo:) powodzenia

doncia
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 sty 2010, 20:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez agnieszka gnyla » 8 gru 2013, 22:34 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

Witam wiesz może jakim autobusem można dojechać z Darlaston na Perry barr, Handsworth lub może centrum Birmingham? Z góry dziękuje za odpowiedz.

agnieszka gnyla
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 18 maja 2013, 11:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez doncia » 9 gru 2013, 16:03 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

z darlaston chyba nie ma bezposrednio a do centrum Birmingham to z Wednesbury bus station jedzie 74 ale nie mam pojecia ktoredy on jedzie- przykro mi:(

doncia
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 sty 2010, 20:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez agnieszka gnyla » 9 gru 2013, 22:26 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

Dziękuje bardzo

agnieszka gnyla
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 18 maja 2013, 11:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 10 gru 2013, 19:03 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

doncia, 74 jeździ z Dudley przez Great Bridge, West Bromwich do Birmingham
z Wednesbury do Birmingham jeździ 75 a z Darlaston 79 ale on tylko na West Bromwich
agnieszka gnyla, tutaj masz link do strony gdzie możesz sprawdzić połączenia http://nxbus.co.uk/search/west-midlands ... %5D=SUBMIT
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez doncia » 10 gru 2013, 21:10 Re: Dzielnica Darlaston jaka to dzielnica

tak 75, najmocniej przepraszam:) i dziekuje za linka napewno sie przyda. Pozdrawiam


Dodano: -- 10 gru 2013, o 21:12 --

doncia
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 sty 2010, 20:13
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE