Zamkniety zamek I uszkodzony klucz. Pomocy!

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 6 sty 2014, 06:59 Zamkniety zamek I uszkodzony klucz. Pomocy!

Potrzebuje pilnie rady lub praktycznej pomocy.
Mam zamkniete drzwi w moim wlasnym domu, ktorych nie moge otworzyc, gdyz jeden z zabkow w kluczu najpierw sie wygial, a potem z moja pomoca ulamal.

Temat bardzo pilny, bateria w telefonie slaba, ladowarka zamknieta za wspomnianymi drzwiami a 9 miesieczne dziecko placze....

Wszelkie rady mile widziane
A moze znajdzie sie ktos kto moglby odplatnie pomoc mi rozwiazac problem (moge zaproponowac swoj transport, jesli potrzeba)

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 6 sty 2014, 07:52 Re: Zamkniety zamek I uszkodzony klucz. Pomocy!

Mam nadziej że już sobie poradziłaś.
Moja rada to zapukaj do silnego sąsiada poproś aby wyważył Ci drzwi.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 6 sty 2014, 08:05

Chyba lepiej bedzie zaplacic za nowa szybe niz za drzwi albo futryne ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 6 sty 2014, 08:47 Re: Zamkniety zamek I uszkodzony klucz. Pomocy!

Najtaniej będzie rozwiercic zamek.
Jeśli masz obydwie złamane końcówki to udaj sie do punktu dorabiania kluczy kiedyś miłem podobna sytuacje i facet dorobił mi klucz ale to było w Polsce.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 6 sty 2014, 09:21 Re: Zamkniety zamek I uszkodzony klucz. Pomocy!

Dzieki za wszystkie rady
Problem jeszcze niestety nie zostal rozwiazany.
Sama o dorobieniu nowego klucza pomyslalam, tym bardziej ze klucz jest symetryczny, a ulamany zabek ma swojego brata blizniaka.
Niestety choc nowy klucz wyglada identycznie jak stary nie da sie go nawet w zamek wlozyc.

Rozwiercanie biore pod uwage. Mam nawet wiertarke
Musze tylko najpierw poprosic syna o to zeby dal mi szanse sie skoncentrowac i podjac jakies decyzje. Niestety wszystkie smoczki sa zamkniete za tymi okropnymi drzwiami

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 6 sty 2014, 09:44

Tak jak alzak pisze. Wybij szybe w oknie tak zebys mogla sięgnąć klamke i otworzyc okno.
Jesli da rade wybierz najmniejsze okno do wybicia.
Powodzenia

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 6 sty 2014, 10:03 Re: Zamkniety zamek I uszkodzony klucz. Pomocy!

Problem rozwiazany
Pojechalam do innego slusarza I po raz drugi dorobilam klucz.
Wybijanie okna mialoby sens gdyby zamek otwieral sie od srodka, a tak niestety w tym przypadku nie bylo.

Dzieki raz jeszcze!

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE