Koszty 1 bedroom flat

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 30 sty 2014, 10:09 Re: Koszty 1 bedroom flat

Kurcze ,jak 18 lat żyję na tym świecie i 8mio krotnie zmieniałam mieszkania w UK, tak jeszcze w życiu nie spotkałam się by wykładzina była położona bezpośrednio na ziemi , nawet sobie tego wyobrazić nie potrafię , wylewa coś ci się na wykładzinę w kuchni i tu pyk robi się błotko ,albo wychodzisz z wanny mokrą stopą prosto w ziemię :D


myślę, że to nie o to chodzi :) ja mieszkałem w domu, bardzo zadbanym i nowocześnie urządzonym, ale nie w nowym budownictwie, gdzie był parkiet ułożony na belkach, pod parkietem kilkunastu centymetrowa przerwa i ziemia, z pomiędzy malutkich przerw między poszczególnymi elementami parkietu zawsze było czuć lekki przepływ powietrza (żeby nie napisać, że wiatr:), poprosiliśmy o położenie wykładziny :)

chyba nawet tu nie byliby zdolni do położenia wykładziny bezpośrednio na ziemię... :D
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 30 sty 2014, 11:32 Re: Koszty 1 bedroom flat

malaroksi dokladnie tak jak napisał mahol a skoro masz 18 lat i 8 razy sie przeprowadzałaś w uk to myślę ze wynajmowali to rodzice więc Ciebie pewnie nie bardzo interesowało co jest pod podlogą i jak leci woda :)
mahol, ten wiaterek nie był taki zły jak te myszy jak sobie wspomne to do dziś mnie ciarki przechodzą
dziś juz chyba sosiadłam na stałe ale pierwsze jak oglądalam dom to własnie czy jest beton wylany bo z wodą jak pisze Adam można sobie jeszcze jakoś poradzić ale wylewki robić pod domem to już nielada problem

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 30 sty 2014, 12:16 Re: Koszty 1 bedroom flat

mam37 napisał(a):a skoro masz 18 lat i 8 razy sie przeprowadzałaś w uk to myślę ze wynajmowali to rodzice więc Ciebie pewnie nie bardzo interesowało co jest pod podlogą i jak leci woda
W sumie logiczne ale interesowało, interesowało, bo to ja z partnerem wynajmowałam te mieszkania a ostatnie 4 to już z dziećmi :)
Czyli ściślej można powiedzieć , żeby zwrócić uwagę czy podłoga jest na deskach pod którymi może być ziemia niż od razu wykładzina na ziemi ,lepiej się zapytać wynajmującego niż odrywać gdzieś spod skertów wykładzinę :D
No ja bym jeszcze zwróciła uwagę na te nieszczęsne podwójne krany , tylko w jednym mieszkaniu mieliśmy w umywalce w kuchni i łazience baterie miksującą , co było super jeśli chodzi o umycie naczyń pod bieżącą ciepłą wodą, czy umycie rąk i zębów. Jeszcze w kuchni idzie strawić podwójne ale w umywalce w łazience dla mnie to dramat :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 30 sty 2014, 12:34 Re: Koszty 1 bedroom flat

malaroksi, bosze drogi dziecie kiedyś Ty te dzieci splodzila hehe
Co do tych kranów to i prawda a jeszcze bym patrzala na piec dwu funkcyjny zeby nie było bojlera bo to grzanie wody tez masakra i strasznie ciągnie prąd
Chcąc umyć naczynia musze nagrzać wodę , chcąc wziąść kąpiel też tragiedyja jakaś
A i jeszcze chciałam dodoać iz można zapytac landlorda o te podlogi ale zakladając że wie i ze nei skłamie :D

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 30 sty 2014, 14:03 Re: Koszty 1 bedroom flat

mam37 napisał(a):malaroksi, bosze drogi dziecie kiedyś Ty te dzieci splodzila hehe
Roksanę (7lat temu) na łóżku , a Grzesia na podłodze, bo łóżko było zbyt głośne a mała spała w naszym pokoju :lol:
mam37 napisał(a):dziś juz chyba sosiadłam na stałe
a ja jeszcze nie , mam nieodpartą chęć przeprowadzenia się na coś nowiutkiego , dziewiczego :) no ale wymagań mam już niezłą listę ,typu duży przedpokój, schody łamane na 3 , duża kuchnia z otwartym planem na jadalnię z dużymi drzwiami na ogród, z salonu również wyjście na ogród ,duży ogród ,ubikacja na dole i u góry plus łazienka 3 duże pokoje plus 4ty mały dla gości(nie jest warunkiem ale było by miło ) :D itd itd. No ale pomarzyć można :P
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 30 sty 2014, 14:42 Re: Koszty 1 bedroom flat

marzenia są po to by do nich dążyć więc kto wie............. , może kiedyś bedzie ten domek z 4 sypialniami otwartą kuchnią i takie tam czego Tobie i Sobie zyczę :D

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 30 sty 2014, 20:29 Re: Koszty 1 bedroom flat

.

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 30 sty 2014, 20:40 Re: Koszty 1 bedroom flat

emilgdansk, Ł450 za 1 pokojowe mieszkanie to moim zdaniem trochę dużo.. my od prawie 1.5 roku mieszkamy na takim mieszkaniu z ogrodem i płacimy Ł375 (budynek ma 7 lat) poprzednio za 2 pokojowy piętrowy domek płaciliśmy Ł460.. oprócz tego opłaty to:
tax - Ł88/m
woda - ostatnio dostaliśmy rachunek za 40 dni - Ł16 z kawałkiem
prąd - Ł128/m
gazu nie mamy
tv - Ł12.12
no i internet ponad Ł30 ale to już jak tam komu się trafi ;-)
ja bym zwróciła uwagę na grzejniki.. bywają czasami brykietowe (to się nazywa chyba storage heating) jeśli ktoś lubi ciepełko to nie polecam bo one się nagrzewają w nocy, rano oddają to ciepło a po południu jest już zimno.
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 31 sty 2014, 08:01 Re: Koszty 1 bedroom flat

malaroksi napisał(a):Kurcze ,jak 18 lat żyję na tym świecie (...)

malaroksi napisał(a):Roksanę (7lat temu) na łóżku (...)

Zdolna z Ciebie bestyja...

:D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 3 lut 2014, 09:08 Re: Koszty 1 bedroom flat

11 lat? znalazłby się na to jakiś paragraf... :P
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 3 lut 2014, 14:18 Re: Koszty 1 bedroom flat

Mama pozwoliła ,mówiła ,córciu lata lecą ,stara już jesteś, zacznijcie coś działać "Ja w twoim wieku już 3kę odchowaną miałam ,a wy jeszcze nic " :P
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 3 lut 2014, 14:44 Re: Koszty 1 bedroom flat

mama malaroksi młodą babką chciala zostać i córcię do grzechu namówiła a zięcia do przestępstwa wielkiego dobrze że to dawno było i dorośli co już ich CBA nie ścignie czytając tego posta :D

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE