Mieszkanie z consil

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 9 wrz 2015, 16:08 Re: Mieszkanie z consil

Tak mam ale chyba nie wiekszy niz kazdy z nas. A tak na serio to w Polsce jest powiedzenie uderz w stol a norzyce sie odezwa i prosze dwie osoby z super radami wczesniejszymi zabraly glos. Rady typu idz do pracy lub to nie gra ze niema extra punktow to chyba nie rady o ktore ktos prosil, chyba ?

Jezeli chodzi o temat watku mozna skorzystac z tak zwanych housing associations podobne zasady co do concilu po 5 latach mieszkania w nieruchomosci najmujacy moze wykupic dom czy tez mieszkanie z upustem. Ostatnio duzo ofert bylo z whg.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez arlettasliz » 13 wrz 2015, 17:25 Re: Mieszkanie z consil

hej
czy doniesienie dokumentow ktore nam kazali starajac sie o mieszkanie musi byc ta osoba potem osobiscie tez, bo troche ciezko z wolnym i tak mija, mija nam czas?
czy to problem, ktos wie?

arlettasliz
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 1 wrz 2015, 19:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 14 wrz 2015, 18:14 Re: Mieszkanie z consil

Nie musisz tam być osobiście,może to donieść kto inny ale potem i tak będziesz mieć sporkanie na który już trzeba być osobiście.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 16 wrz 2015, 23:57 Re: Mieszkanie z consil

Andrej tu ci utre nosa , bo wiesz pracuje cały czas na pełny etap :) nie chce mieszkania wynajmować jak ty bo jest lepiej chce mieszkanie od państwa bo mogę zainwestować w nie i zrobić tak jak ja chce stereotypie polski :) a do tego zawsze taniej można wykupić , a po co przeplacac ja się pytam. Ale powiem ci Andrej dzieki za pomoc jesteś super dostalem od solihull/a wiec jest git bay
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 17 wrz 2015, 08:29 Re: Mieszkanie z consil

Hej, tak dla informacji , od maja tego roku , można wykupić mieszkanie socjalne i z housing association już po 3 latach zamieszkania a nie po 5 i nadal się ma 35 % zniżki . Można sobie obliczyć wartość rynkową domu i wartość ze zniżką na stronie https://righttobuy.communities.gov.uk/r ... alculator/
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

Powrót do MIESZKANIE