Tapicerka na drzwi wejściowe

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 5 lut 2014, 12:55 Tapicerka na drzwi wejściowe

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę , chodzi mi o taką tapicerkę na drzwi ze skóry czy skóro podobne z gąbką w środku , która ociepla i wygłusza , kiedyś popularne w Polsce (kilkanaście lat temu :) ) ale nie potrafię nigdzie tutaj takiej znaleźć ... Czy ktoś się spotkał tutaj z takim czymś,myślę ,że było by to najlepsze rozwiązanie na moje drewniane ,pocące się drzwi ze szczelinami po bokach :D Inaczej będę musiała rozważać wymianę na plastikowe ale wciąż imam się tańszej alternatywy ::help:::
Załączniki
tap1.jpg
Dla przykładu zdjęcie
tap1.jpg (15.98 KiB) Przeglądane 26057 razy
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 5 lut 2014, 13:07 Re: Tapicerka na drzwi wejściowe

Widzę przerabiasz temat jaki ja przerabiałem.Szukałem na ebay i w innych miejscach i nie znalazłem.Rozwiązałem to kupując na polskim allegro,znaczy zamawiała mi siostra puzniej przesłała do uk gdyż sprzedający nie wysyła za granice.Co do jakości nie powiem ładnie wykonana.Kupowałem od tego sprzedawcy: http://allegro.pl/tapicerka-obicia-na-d ... 16641.html
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 5 lut 2014, 13:18 Re: Tapicerka na drzwi wejściowe

Darwas, dzięki , no w Polsce przejrzałam już wszystkie możliwe , a tutaj nie znalazłam ani jednej :) Jeśli faktycznie się nie znajdzie to będę sprowadzać z Polski. Powiedz mi tylko , czy zdała ona egzamin ? Jest cieplej ? idzie jakoś materiałem zasłonić dziury po bokoch ,tak by drzwi się normalnie zamykały i otwierały :) ? Czy raczej jest to krótkotrwałe rozwiązanie ?
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 6 lut 2014, 11:01 Re: Tapicerka na drzwi wejściowe

U mnie szczeliny byly nie wielkie ale uszczelnilo bardziej chcialem wygluszyc sobie ale efekt marny.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 6 lut 2014, 11:29

Ja też bede sprawial sobie polskie drzwi. Te angielskie badziewia juz mnie dobijaja.
Gdybym kiedykolwiek musial wymieniac okna to tez zamowie polskie.
A swoja droga nie wie ktos czy nie ma jakis wymogów budowlanych ktore musza spelniac okna?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 6 lut 2014, 13:50

Naprawde chcecie powiedziec ze nie idzie kupic w UK drzwi albo okien takich jakie sie chce ?
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 6 lut 2014, 13:56

TAK. Sa lepsze i gorsze jakie mozesz kupic i te najlepsze beda gorsze od polskich.
I nawet płacąc ktocie nadal dostaniesz jeden zamek który mozna otworzyć w kilka sekund.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 6 lut 2014, 14:14

A jak ubezpieczalnia patrzy na zamki nie certyfikowane na rynek Brytyjski ?
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 6 lut 2014, 14:14

Wszystko Alzak przed Toba. Jak któregoś razu zdecydujesz sie na jakiś remont domu i najmiesz profesjonalna ekipe która za swoja "profesionalna" robote wykasuje profesionalna stawkę :-)
Wstawiłem profesjonalne w cudzysłów bo nie wiem czy angole znaja właściwie znaczenie tego slowa.
Kupisz wypasne drzwi które rowno dociskaja sie do futryny tylko dzieki 5 punktowemu zamkowi ktory je dociska bo rama taka gietka wtedy tez się przekonasz do polskiego :-)


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 6 lut 2014, 14:52

Ale dokladnie to samo jest w Polsce dostajesz to za co placisz ...

No masz racje Angole faktycznie nie znaja pojecia "Profesjonalnie" dlatego wszystko funkcjonuje tutaj duzo gorzej niz w PL ...


Mysle ze czas sie pakowac i wracac do profesjonalistow.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 6 lut 2014, 15:35

Powiem tak. Rodzice wymieniali okna, sredniej jakości żadne wypasy i tez nie najtańsze. Po mimo ze sa solidniesze od angielskich, szczelniejsze, wygluszaja znacznie bardziej to i tak sa tansze niz tutaj najtansze. Potzebujac 1 okna nie opaca sie pewnie przywozic z PL (koszt transportu) ale kupujac na caly dom juz tak po mimo ze za transport zaplacisz 600f

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Ostatnio edytowano 6 lut 2014, 15:37 przez Thomas, łącznie edytowano 1 raz
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 6 lut 2014, 15:36

A...i nie krytykuje calej Anglii tylko ogólnie budownictwo...a to ze cos jest polskie nie musi być od razu gorsze.


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 6 lut 2014, 16:07

Ja nie mowie ze jest gorsze i nie mowie ze jest lepsze mamy otwarty rynek swobodny przeplyw towarow pomiedzy krajami i na moje idzie dostac tutaj to co chcesz zalezy tylko jak dobrze szukasz.

Ludzie dziwia sie ze w UK jest drozej, musi byc drozej bo wkoncu chcesz zarobic wiecej niz w PL a na ta wyplate pracodawca musi jakos zarobic tak to wlasnie dziala.

Caly czas zadziwia mnie ze nawet najprostsze rzeczy ludzie probuja sprowadzac z PL bo niby tam lepiej i taniej.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 6 lut 2014, 20:36 Re: Tapicerka na drzwi wejściowe

Alzak napisał(a):Caly czas zadziwia mnie ze nawet najprostsze rzeczy ludzie probuja sprowadzac z PL bo niby tam lepiej i taniej.
Znajdź mi proszę tapicerkę na drzwi tutaj to chętnie kupię może być nawet za 50f a nie za 50zł . :)
darwas a jak z klapą na listy ,był problem by to jakoś wyciąć i by to jakoś wyglądało ? Mnie bardziej zależy na funkcji ocieplenia i zakrycia szczelin po boku , wyciszenie mniej ważne , chyba bardziej by nas wyciszyć bo z ulicy spokój :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 6 lut 2014, 20:53

Nie chcesz mi powiedziec ze nie mozesz znalezc tapicera ktory by byl zainteresowany taka praca ?
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE