Tapicerka na drzwi wejściowe

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 6 lut 2014, 21:34 Re: Tapicerka na drzwi wejściowe

Alzak napisał(a):Nie chcesz mi powiedziec ze nie mozesz znalezc tapicera ktory by byl zainteresowany taka praca ?
Nie, nie potrzebuję tapicera. Szukam dokładnie danego produktu jak na zdjęciu ,jest to gotowa w całości tapicerka którą się przyczepia na drzwi, nie jestem ułomna by musiał mi to robić tapicer , spokojnie dam sobie radę sama, chodzi mi o to,że nie potrafię znaleźć tutaj takiego produktu ,w żadnym sklepie ,na ani jednej stronie internetowej ,nawet nie mogę znaleźć jakiegoś polskiego sprzedawcy w UK. ..
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 7 lut 2014, 01:04 Re: Tapicerka na drzwi wejściowe

Wyciencie na skrzynke na listy niestanowi problemu na pewno dasz rade.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 7 lut 2014, 07:27

Na Erdingtonie widziałem dom który niedawno polacy wyremontowali i maja polskie drzwi z blachy tloczonej i widzialem ze maja tez polska skrzynke na listy przymocowana obok drzwi. Mnie osobiscie ten pomysl sie podoba po pierwsze nie raz jak listonosz wrzucal mi jakas gazete dostawalem nie mam zawalu kiedy akurat przechodzilem obok drzwi.
Po drugie wielu wlamywaczy urzywa tych dziur pocztowych zeby zlapac za pomoca haczyka co sie da a najlepiej klucze do fury. A po trzecie im mniej dziur tym mniej przeciagow.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 7 lut 2014, 08:27

Osobiscie wolalbym zeby mi wzieli co chca przez skrzynke na listy niz wchodzili do domu ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 7 lut 2014, 10:21 Re: Tapicerka na drzwi wejściowe

Ok,tak więc problem rozwiązany ,znalazłam na polskiej stronie piękną białą pikowaną, zapytałam sprzedawce czy wyśle to pod mój adres i dziś rano odpowiedź przyszła ,że TAK :) Całość 160zł czyli 32f super ,jeszcze mam czas przez weekend co do dokładnie określenia koloru i wzoru ,bo piękna jest biała ale jak długo... Muszę to przemyśleć czy nie lepiej szara ,beżowa itp.
Co do waszej dyskusji na temat skrzynek drzwi itd. Powiem ,że kiedyś myślałam nad założeniem skrzynki na listy przy drzwiach,ale pojechaliśmy na tydzień na wakacje i jak wróciliśmy nie szło drzwi otworzyć, było mase poczty,reklam,jakieś katalogi ,wtedy zaczęłam się zastanawiać gdzie by to się pomieściło w tej skrzyneczce , listy by wystawały i mogły by jakieś "dzieci ulicy" powyciągać. Co do kluczyka z auta , to raczej nie wiesza się na wysokości klamki,skrzynki czy ogólnie przy drzwiach wejściowych,ja mam specjalną skrzynkę na klucze w kuchni ,ale w sumie to jeden kij , bo jak się chcą wkraść to przez kuchnię też mogą wejść, przez to mam kamery zamontowane i jakość życia się poprawiła ,nie muszę otwierać drzwi przypadkowo Świadkom J, akwizytorom, czy dostawcom energii którzy zawsze wciskają na siłę swoje super usługi trzymając nogę w drzwiach by im przypadkiem nie zamknąć drzwi przed nosem, zanim nie skończą nawijać :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE