Potrzebna porada - szyba wypadla z framugi

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez Birra Ichnusa » 13 cze 2014, 11:25 Potrzebna porada - szyba wypadla z framugi

Witam,
sprawa wygląda następująco - szyba w kuchni była poluzowana - zauważyłem to dopiero parę dni temu przy myciu okien - niestety nie zrobiłem zdjęcia, ponieważ nie myślałem, że coś poważniejszego może się wydarzyć. Niestety dzisiaj przed wyjściem do pracy otwierając okno cała szyba wyleciała z framugi spadając następnie na daszek a następnie na ziemię. Stan framugi i części wskazuje, że od dłuższego czasu była niestabilna - widać, że trzymała się na amen w pacierzu. Zadzwoniłem do landlorda i czekam na jego przybycie ale ktoś może wie jak sprawa może się potoczyć? Studio flat, umowa sporządzona ale nie mamy kopii ( przekazałem właścicielowi, żeby przywiózł ją ze sobą), brak depozytu. Ogólnie stan całego flata pozostawia wiele do życzenia - m.in. brak lodówki,

( tutaj specjalnie wytłuszczę) powstał grzyb w łazience, którego po pokazaniu landlordowi kazał nam samodzielnie zetrzeć ( co podpada pod zgłoszenie do council więc jest hak na niego)
w budynku grasują myszy - jakiś czas temu odkryłem ze wspólokatorem, że chodzą w ścianach i mają sposób na przedostanie się do pokoju - pod łóżkiem, które jest obok potencjalnej dziury, z której wyłazi można spotkać mysie odchody.

mieszkamy tutaj ponad 6 miesięcy (tak wiem, należało się przeprowadzić już dawno temu, ale sytuacja wygląda jak wygląda dlatego prosiłbym osoby, które coś na ten temat mogą powiedzieć o odpowiedź. Z góry dziękuję !
Avatar użytkownika
Birra Ichnusa
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 35
Dołączył: 25 sty 2014, 14:18
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE