Dodatek mieszkaniowy Walsall

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez Patrycja11 » 10 gru 2014, 08:19 Dodatek mieszkaniowy Walsall

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie właśnie dodatku mieszkaniowego mieszkamy z mężem i dziećmi w Walsall i raczej się do tego dodatku kwalifikujemy , gdyz tylko mąż pracuje,ale nawet jeśli nie to i tak fajnie by było dostać jakąś odpowiedź,czekamy 5 tygodni a Pani w Urzędzie powiedziała że to potrwa 3-4 tygodnie,i trochę zaczynam się martwić.Może macie swoje doświadczenia z tym właśnie dodatkiem to proszę pisać :) Pozdrawiam wszystkich

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez marek55 » 10 gru 2014, 10:26 Re: Dodatek mieszkaniowy Walsall

ja w sandwelu czekalem 7 tygodni i nie otrzymalem a jestem 3 miesiace na zwolnieniu lekarskim po zawale moj miesieczny dochod na zwolnieniu lekarkim to 370 funtow a rent wynosi 380 miesiecznie +consil tax dzis tlumaczylli ze nie dostarczylem wszystkich dokumentow co jest nieprawda to co chcieli dostarczylem jakas wymowkie musza miec zeby polakowi nie dac ja jestem w anglii juz 14 lat i tyle lat place podatki ,a jeszce nie korzystalem z benefitow ,pierwszy raz i klapa ,Dzis wysylam apelacje zobaczymy co sie wydarzy

marek55
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 23 maja 2010, 21:04
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Patrycja11 » 10 gru 2014, 10:36 Re: Dodatek mieszkaniowy Walsall

marek55 napisał(a):ja w sandwelu czekalem 7 tygodni i nie otrzymalem a jestem 3 miesiace na zwolnieniu lekarskim po zawale moj miesieczny dochod na zwolnieniu lekarkim to 370 funtow a rent wynosi 380 miesiecznie +consil tax dzis tlumaczylli ze nie dostarczylem wszystkich dokumentow co jest nieprawda to co chcieli dostarczylem jakas wymowkie musza miec zeby polakowi nie dac ja jestem w anglii juz 14 lat i tyle lat place podatki ,a jeszce nie korzystalem z benefitow ,pierwszy raz i klapa ,Dzis wysylam apelacje zobaczymy co sie wydarzy

Życzę powodzenia bo jak widać ewidentnie Ci sie pomoc należy.
Ja uwazam ze nam sie tez nalezy no ale moze oni stwierdza inaczej i ok ja nie mam nic do tego ale niechcos przysla jakies pismo czy cos zebym wiedziala na czym stoje.

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE