Brierly hill co sądzicie

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez michalwl82 » 6 cze 2015, 20:07 Brierly hill co sądzicie

Witam wszystkich :)
co sądzicie o tym miasteczku warto tam zamieszkać .Mieszkamy z zona I córeczka w Wolverhampton i chcemy się przeprowadzić w bardziej spokojne miejsce i bielsze. A może coś polecicie w okolicach .

michalwl82
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 paź 2012, 18:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez TroyaN » 6 cze 2015, 20:52 Re: Brierly hill co sądzicie

Mieszkalem tam. Dokladniej na Caledonii.
Bardzo fajna okolica z fajnym widokiem.
Blisko do Merry Hill.
Bialo, sami starzy angole.
Cicho i spokojnie tak wiec polecam.
Avatar użytkownika
TroyaN
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Dołączył: 2 maja 2014, 11:26
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 6 cze 2015, 22:12 Re: Brierly hill co sądzicie

Jeżeli ja bym mieszkał w Wolverhampton a miał by się przeprowadzić do Brierly hill nawet bym się nie zastanawiał ładne tereny spokojnie wszystko co potrzebne na miejscu.Co prawda nie mieszkam tam ale mam nie daleko i często jest to moje miejsce wypadowe rowerem po kanałach.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez michalwl82 » 7 cze 2015, 11:34 Re: Brierly hill co sądzicie

W Google patrzyłem na Caledonie i zielono tam to fajnie niedługo z zona na wycieczkę tam jedziemy by samemu się przekonać. Pora gdzieś się osiedlić córka do przedszkola .Fajne jest Sutton Coldfield ale za daleko do pracy bym miał .

michalwl82
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 paź 2012, 18:34
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 7 cze 2015, 15:13 Re: Brierly hill co sądzicie

Mieszkam od 11 lat 10 min brierley hill autkiem (pensnett),za domem mamy jeziorka spokojnie zielono,dobra szkole,i wszedzie blisko ,przez jeziorka spacerkiem mozna dojsc do merry hill aliego czy brierley hill,do Dudley autem to 5 min.Polecam

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 8 cze 2015, 07:24 Re: Brierly hill co sądzicie

Potwierdzę ładna okolica wędkuje na jeziorku i kawałek dalej na kanale.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez michalwl82 » 9 cze 2015, 18:06 Re: Brierly hill co sądzicie

Rozmawiałem dziś w pracy z angolami na temat tego Pensnett wszyscy powiedzieli ze ładnie tam ale nie należy to miejsce do najbezpieczniejszych wiec trochę jestem skołowany :P .Za to wszyscy powiedzieli ze Caledoniie polecają mi do zamieszkania .Tez bym połowił rybki lubię chodź z 10 lat nie bylem :(

michalwl82
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 paź 2012, 18:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 10 cze 2015, 09:24 Re: Brierly hill co sądzicie

Daleko nie będziesz miał z Brierley Hill tam wody do wędkowania dokoła aby tylko czas pozwolił.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 10 cze 2015, 10:02 Re: Brierly hill co sądzicie

Ja mieszkam od 11 lat i zadnych problemow nie ma,jest spokojnie latem dzieciaki bawia sie na zewnatrz do poznego wieczora,czasy kiedy bylo niebezpiecznie minely najgorsze chuliganstwo powyrastalo albo sie wyprowadzilo,kazdy kazdego zna,wieczorem mozna spokojnie lazic po jeziorkach,my zazwyczaj robimy spacerki wieczorem z dzieciakami.Blisko do szkoly,do aldiego przej jeziorka 10 min spacerkiem,przychodnia blisko i dobrzy lekarze.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE