Willenhall - opinie mieszkańców

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez lesny69 » 15 wrz 2015, 19:43 Willenhall - opinie mieszkańców

Witam serdecznie,

Poszukuje informacji na temat tej miejscowości/okolicy - Willenhall. Czy jest w miare spokojnie itp. Z góry dziękuję za pomoc.
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 15 wrz 2015, 21:38

Ja wiem tylko to ze jest tam ośrodek psychiatryczny dla przestępców seksualnych. Jakiś czas temu nawet były jakieś protesty mieszkańców którzy nie chcieli spacerujacych pedofilów na swojej ulicy.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 16 wrz 2015, 17:33 Re: Willenhall - opinie mieszkańców

Ja pracuje w Willenhall wielu ludzi, którzy ze mną pracują tutaj też mieszka i nigdy nie narzekali na okolicę dwa incydenty o jakich słyszałem to jednemu facetowi, który ze mną pracuje ukradli rower wrócił do domu po pracy o 8:00 rano wszedł do domu wziąć psa na spacer i zrobić sobie kanapkę rower zostawił na chodniku po 10 minutach gdy wyszedł roweru nie było. Druga sytuacja to facet zostawił nawigację na dachu samochodu przypomniał sobie o tym po kilku godzinach oczywiście już jej nie było, ale to raczej nic nienormalnego, dziwił bym się jak bym usłyszał, że była tam gdzie ją zostawił.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez dana79 » 16 wrz 2015, 21:14 Re: Willenhall - opinie mieszkańców

Ja mieszkam.w willenhall i nie nazekam. Fajny park dla dzieci spokoj

dana79
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączyła: 23 wrz 2013, 10:33
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE