Council tax final notice

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez wiecior » 2 sie 2016, 08:57 Council tax final notice

Witam, dostałem list z councilu final notice i muszę zapłacić całość do dzisiaj. Opłaciłem moj miesięczny council i po dwóch godzinach od płatności przyszedł list. Musieliśmy sie minąć w czasie. Poza tym przez okres 3 tygodni byłem na wakacjach i nie miałem dostępu do żadnych płatności.Chciałbym sie dowiedzieć czy sa jakieś szanse na odwołanie sie od tego bądź jakos rozłożenie tego na raty. Poza tym mam wszystko opłacone i nie mam żadnych zaległych opłat związanych z council tax. Bardzo proszę od kogoś kto miał podobna sytuacje bądź zna sie na tym o jakaś informacje/pomoc. Przeszukuje internet i nigdzie nie ma jakiś konkretnych informacji. Pisałem kilka emaili do sandwella i zero odzewu.
Z góry dzieki !

wiecior
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 gru 2014, 12:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sew74 » 2 sie 2016, 15:03 Re: Council tax final notice

Idz osobiscie i pogadaj jak najszybciej ! Wysla do komornika i jesli nie otworzysz to tak jak moj kumpel sie zdziwil w skrzynce znalazl nakaz aresztowania .Nie chce straszyc ale tak to dziala

sew74
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 kwi 2014, 18:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 2 sie 2016, 17:36 Re: Council tax final notice

Ale to dziwne, ze dostałeś Final Notice bez żadnych przypominajek...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez wiecior » 2 sie 2016, 18:00 Re: Council tax final notice

Miałem wcześniejsze, ale jakos sie zakręciłem do tego doszły wakacje i nagle w skrzynce pojawił sie list :(

wiecior
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 gru 2014, 12:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Lipro » 2 sie 2016, 19:19 Re: Council tax final notice

Dokladnie Idz osobiscie do Councila na Oldbury najlepiej powiedz ze chcesz rozlozyc na raty
z Council Tax nie ma zartow to jeden z podatkow za ktory moga wsadzic za kraty lepiej miec dlug w banku niz zaleglosci z council tax

Lipro
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 29 lis 2013, 17:48
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Alex0007 » 2 sie 2016, 20:29 Re: Council tax final notice

wiecior,najlepiej bedzie jak pojdziesz do councilu z listem i potwierdzeniem zaplaty,ktora zrobiles.Czegos jednak nie rozumiem,kazali Ci do dzisiaj zaplacic calosc to znaczy co zalegla rate plus kare za opoznienie platnosci?Zalegla rate oplaciles dzis.Ja nigdy nie zalegalam z platnoscia,ale z tego co mi swita to kara za zwlekanie z zaplaceniem taxu jest 70£.To co Ty chcesz rozkladac na raty te 70£ skoro teszte taxu masz oplacone?
Avatar użytkownika
Alex0007
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 25 maja 2016, 12:49
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mirek2525 » 2 sie 2016, 21:16 Re: Council tax final notice

po prostu zadzwoń do cancilu na numer z listu i powiedz ze zapomniałeś i potem wyjechałeś na wakacje i tyle bez problemu rozłożą ci na raty z powrotem jak było ewentualnie mogą się spytać czy coś chcesz wpłacić to możesz pół lub za cały miesiąc wpłacić z góry i tyle tylko dostaniesz ostrzeżenie ustne żebyś płacił regularnie lub propozycja direct debit miałem 2 razy takie coś jak zadzwonisz nie robią żadnych problemow i nie pytają się o nic, a jak się nie odezwiesz to problem wtedy jest spory.

mirek2525
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 kwi 2015, 10:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wiecior » 3 sie 2016, 10:48 Re: Council tax final notice

Zadzwoniłem wyjaśniłem cała sytuacje babka zobaczyła zeby systemie pojawily sie płatności, zaproponowała direct debit i wszystko wróciło na właściwe tory. Płatności miesięczne powróciły. Dla wszystkich którzy bedą mieli podobny problem, zero stresu wystarczy zadzwonić. Dzieki wielkie wszystkim którzy podpowiedzieli mi jak to załatwić.
Pozdrawiam

wiecior
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 gru 2014, 12:40
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE

cron