Oryginal czy kopia umowy?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez ulenka21 » 21 wrz 2007, 16:56 Oryginal czy kopia umowy?

Witam, otoz mam czy ktos wie jaka umowe powinien dostac wynajmujacy mieszkanie?Chodzi mi czy powinna to byc kopia czy oryginal? Moj Landloard przyniosl mi kopie umowy o mieszkanie, gdzie nie zgadza sie ilosc miesiecy na ktore sie zgodzilam wynajmowac mieszkanie.Poiwnno byc 6 miesiecy, a jest 12!Mowilam dla Landloarda, ze chce zobaczyc oryginalna umowe, On powiedzial, ze jej nie ma, bo musial ja wyslac do Counsilu.Co Wy na to?Co zrobic?

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 42
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 21 wrz 2007, 17:06 Re: Oryginal czy kopia umowy?

no ale masz umowe z nim czy nie masz

bo jezeli masz to wsiorawno czy orgy. czy kopia bo obydwie przegladasz przed podpisaniem
i prosisz o to sanmo twego landlorda, i jest wtedy dowod nato ze czytal i wie co tam piszczy... ale


jezeli zgodzilas sie wyrazajac zgode uscisnieciem raczki "slownie" to no sama wiesz

czy to ci***ak ? :roll:
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulenka21 » 21 wrz 2007, 17:31 I co teraz?

Dokladnie to sytuacja byla taka...Moj Landloard jest wlascicielem kilku flatow w jednym budynku.Wprowadzilam sie do flata nr 1(Podpisalam umowe na 6 miesiecy, mial mi kopie Landloard przyniesc, ale ciagle zwlekal i do dzisiaj jej nie otrzymalam), jednak ciagle na tym flacie mialam problemy( nie bylo pradu, wyskakiwaly korki, pralka nie dzialala, a na koniec zalalo mi flat, bo rura pekla), wiec powiedzialam do Landlorda, ze albo mi odda kaucje i ja stad spadam albo da mi inny flat...No i dal- Flat nr 2..razem z umowa..gotowa, podpisana na 12 mieciecy..., ktorej absolutnie nie podpisywalam..., po prostu sobie skopiowal moj podpis i zrobil nowa umowe...na pieprzone 12 miesiecy!A teraz nawet nie chce mi pokazac umowy z tego Flata 1, mowiac, ze ja musial wyslac do Counsilu...Wiem, zawile, ale to jest po prostu oszustwo!

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 42
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez p.lewandowski » 22 wrz 2007, 17:18 Re: Oryginal czy kopia umowy?

Jesli skopiowal twoj podpis to nie musisz sie niczym przejmowac... bo wtedy umowa jest absolutnie nie wazna i wydaje mi sie ze powinnas zglosic to na policje teraz czy pozniej przy wyprowadzce w razie problemow... nie wiem nie znam sie na tym. Ja bym zrobil tak: poprosil o kopie umowy od landlorda, poczym poszedl z nia na policje i powiedzial ze ktos podrobil twoj podpis... czy bedziesz musiala to udowodnic sama w sadzie czy policja sie zajmie tym tego nie wiem. Wiem ze na pewno cos Ci tam poradza, powiedza jakie masz mozliwosci.
Obrazek - Profil na golden line
Avatar użytkownika
p.lewandowski
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 37
Dołączył: 20 paź 2006, 22:53
Lokalizacja: Birmingham, Aston
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE