wybor okolicy

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez Wilczyca » 4 wrz 2008, 13:44 Re: wybor okolicy

Hejka!
Ja mieszkam na Bearwoodzie i uwielbiam tą dzielnicę. Wszędzie blisko i wszystko tu jest. W tej dzielnicy Smethwicka nie jest już tak ci..a ale całkiem drogo. :sad:
Dostaliśmy propozycję zamieszkania na Rowley Regis i tu pojawia się moja prośba. Napiszcie, proszę, coś o tej dzielnicy, to zaraz obok Oldbury. Mamy czas do jutra. Z góry dziękuję!

Wilczyca
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 4 wrz 2008, 07:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Aleksander1 » 27 lut 2009, 12:55 Re: wybor okolicy

Zeby uniknac kwestii gustow. Najlepiej sprawdzic ubezpieczenie samochodu w danym rejonie. Wpisac przykladowy kod pocztowy i adres. Wysokie ubezpieczenie znaczy, w skrocie kiepska dzielnica. Firmy ubezpieczeniowe maja dane o wszystkich zdarzeniach w danym rejonie i m.in. to uzaleznia wysokosc skladki ubezpieczenia. Sprawdzilem na wlasnej skorze.
Alek

Aleksander1
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 22 sty 2009, 09:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez roslinka_zielona » 30 cze 2010, 19:22 Re: wybor okolicy

szukałam na forum jakichkolwiek informacji na temat smiths wood ale niestety nie odnalazlam nic dlatego chcialabym Was zapytac czy ktos zna te czesc birmingham i czy moze cos o niej powiedziec!! bede wdzieczna za informacje kasia
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 1 lip 2010, 16:06 Re: wybor okolicy

babulki, ja miszkam obecnie na solihull, shirley dokladnie ,tez mam malutkie dziecko:) jest cicho,spokojnie, bardzo malo kolorowych, blisko sklepy, ja mam do centrum solihull 10min autobusem do centrum bham natomiast ok 40-50min ale ie lubie tam jezdzic:P na zakupy na solihull jezdze.na shirley jest wielki park z zabawkammidla maluchow, bardz polecam to miejsce, chcesz wiecej info pytaj na prv:)
mieszkalam juz w paru dzielnicach i zdecydowanie tu jest najfajniej:)

[ Dodano: Czw Lip 01, 2010 17:08 ]
babulki, kol mnie sa przystanki autobusowe a do sklepow 5 min drogi, sainsbury argos homebase toysru itp..:)) do parku 10min..:) jest tez silownia basen itd..:)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 1 lip 2010, 16:35 Re: wybor okolicy

bogini,babulki pytala o solihull 3 lata temu :wink: ale informacje pewnie i tak sie komus przydadza :-)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 2 lip 2010, 21:18 Re: wybor okolicy

kindzulinaa napisał(a):bogini,babulki pytala o solihull 3 lata temu :wink:

hihi :mrgreen:
babulki na stale kosci w Polandzie wygrzewa hihi :lol:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 lut 2011, 23:43 Re: wybor okolicy

kindzulinaa, hehe nie zwrocilam uwagi :D :mrgreen: :mrgreen:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 10 sie 2011, 19:27 Re: wybor okolicy

No wiec moze warto odkurzyc nieco ten temat.

moze teraz, w swietle ostatnich kilku dni, znowu odezwa sie ci ktorzy mieszkaja na hansłorcie, śmietniku i innych takich socho rołdach. dalej uważacie ze mieszkacie w fajnych miejscach?
zapraszam do dyskusji..

pe

KA i PE
 
 
Góra
-3

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 20 sie 2011, 20:32 Re: wybor okolicy

O tak,znam takich co im sie podoba Rokery Rd. :D Ja osobiscie po latach mam juz dosc West Bromu :? Pamietam czasy jak spotykalo sie polaka raz w tygodniu w Lidlu.Teraz slychac polska mowe od osob lajecych na sciany sklepow pod ktorymi pija browary.
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nikita » 21 sie 2011, 10:56 Re: wybor okolicy

A ja mieszkam na West Bromie, gdzie po dlugich namyslach i rozwazaniach przeprowadzilam sie jakies pol roku temu z poludniowego Birmingham i jestem bardzo zadowolona. Ale centrum omijam z daleka jak moge (tylko jezdze tam do Polskiego sklepu) bo dziala na mnie depresyjnie i jest obrzydliwe.

Dodano: -- 21 sie 2011, o 11:02 --

Nie da sie calej miejscowosci czy dzielnicy wrzucic do jednego worka. Wszystko zalezy od najblizszej okolicy, sasiadow na jakich sie trafi i oczywiscie od indywidualnych wymagan.

Nikita
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 2 mar 2007, 09:09
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Drya » 5 paź 2011, 08:02 Re: wybor okolicy

Również mieszkam na West Bromwich od samego początku przyjazdu tutaj (czyli 8 lat) przez te 8 lat 3 razy przeprowadzka na inna ulicę .Obecnie już 5 latek w jednym miejscu i co mogę powiedzieć hmm ..czy to fajne miejsce ? Nie takie o jakim marzyłam na pewno :P są plusy i minusy .Ulica ruchliwa,okna się nie otworzy :roll:
Plusy-blisko szkoła,uprzejmi sąsiedzi w miarę czysto.Do centrum west bromu rzut beretem .Nie daleko park .
Nie narzekam ,mogłam trafić gorzej .

Drya
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączyła: 1 lip 2011, 21:47
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mrowkabitbitowka » 16 lut 2012, 14:07 Re: wybor okolicy

Lee,

Lee znasz jakąs okolice Hubert Road opiszmi ją chce się przeprowadzić z dziecmi i żoną prosze jak najszybciej ;)!
Avatar użytkownika
mrowkabitbitowka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 lut 2012, 11:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yowka » 27 lut 2012, 12:02 Dudley DY2

Witam. Niedlugo zamierzamy sie przeprowadzic do Dudley DY2 przy Buffery Park. Mam 2 dzieci coreczka 1,5 roczku i synek 4 latka. Poszukuje wszelkich informacji na temat tej okolicy i chetnie nawiaze znajomosc z jakas Polska mamą z tych okolic :) . Bardzo prosze o informacje. Pozdrawiam serdecznie.

yowka
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 18 paź 2011, 17:11
Lokalizacja: OLDBURY
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ukuby » 23 mar 2012, 20:42 Re: wybor okolicy

hej a co myslicie o bloxwich?czy tam jest bezpiecznie?

ukuby
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 11 lut 2011, 08:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 23 mar 2012, 21:31 Re: wybor okolicy

hey hey ja mieszkam w blox....ja nie narzekam...co do tego gdzie ''nas''lubia a gdzie nie...niektorzy polacy sami prowokuja niektore zachowania i niechodzi tu o narodowosc tylko o zachowanie..
co do dzielnicy zanim tu przyjechalam slyszalam od pseudo''doswiadczonych'' ze to zla dzielnica i wogole i gdzie tu z dzieckiem...moja corka chodzi tu do nurs..nie mialam rzadnych nieprzyjemnosci...mam calkiem przyjemnyc sasiadow...
a znajomi''pseudo doswiadczeni''dobra dzielnica i wogole a juz kilka razy ich okradziono,syn pobity ze szkoly wraca i ogolnie im sie odgrazaja....

ja na blox nie narzekam...
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE