Mieszkanie z Councilu

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez AREK » 11 paź 2006, 12:13 Mieszkanie z Councilu

Czy ktos wie w jaki sposob zalatwia sie dom, mieszkanie z Councilu, bardzo prosze o pomoc z powazaniem Arek

AREK
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 6 paź 2006, 10:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez John.Q » 11 paź 2006, 17:11 Re: Mieszkanie z Councilu

Tutaj masz linka.Tam jest wszystko wytlumaczone.

http://www.birmingham.gov.uk/GenerateCo ... ENU_ID=310

Z powazaniem

John Q
Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 sie 2006, 21:10
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 11 paź 2006, 19:56 Re: Mieszkanie z Councilu

John Q broni, John Q radzi
John Q nigdy cie nie zdradzi! :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AREK » 16 paź 2006, 10:51 Re: Mieszkanie z Councilu

Dziekuje bardzo! Pozdrawiam

AREK
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 6 paź 2006, 10:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewaska732 » 31 paź 2007, 15:26 Re: Mieszkanie z Councilu

witam serdecznie po raz pierwszy
moj maz jest tu od roku, ja od 2 miesiecy.nie wiemy gdzie zlozyc na to mieszkanie z councilu. gdyby ktos poradzil cos na te nasza niewiedze bysmy byli wdzieczni. mieszkamy w burton upon trent. :roll:

ewaska732
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 29 paź 2007, 11:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 31 paź 2007, 16:25 Re: Mieszkanie z Councilu

wystarczy wybrac sie do councilu, albo zajrzec na storne internetowa councilu, albo przejsc sie do lokalnego biura - wymienione sa na stronie councilu. ahah :mrgreen:
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewaska732 » 1 lis 2007, 08:29 Re: Mieszkanie z Councilu

chodzilo mi gdzie wlasnie jest ten council w burton upon trent, to ze trzeba tam isc to wiemy. :roll:

ewaska732
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 29 paź 2007, 11:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dolores » 7 gru 2007, 16:59 mieszkanie z consilu

Witam
Składałam papiery o mieszkanie i po tygodniu dostałam odpowiedż ,że mam kategorie D ,czy ktoś z Was wie co to znaczy ,a po za tym słyszałam ,że można wejść na strone gdzie są domy z consilu ,czy ktoś wie coś na ten temat bardzo dziękuję za każdą odpowiedż.

Dolores
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 21 wrz 2007, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beauchampavenue » 7 gru 2007, 17:59 mieszkanie

jak dostałes ta kategorie z urban choice to przedzwońdo mnie,07825234175, to Ci wytłumaczę
Avatar użytkownika
beauchampavenue
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 paź 2007, 21:57
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 8 gru 2007, 12:45 Re: Mieszkanie z Councilu

Dolores napisał(a):że mam kategorie D ,czy ktoś z Was wie co to znaczy


kompletnie niezdatny do sluzby wojskowej, nawet w czasie wojny o ile pamietam.....


hehehehehhehee

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 8 gru 2007, 21:47 Re: Mieszkanie z Councilu

KA i PE napisał(a):
Dolores napisał(a):że mam kategorie D ,czy ktoś z Was wie co to znaczy


kompletnie niezdatny do sluzby wojskowej, nawet w czasie wojny o ile pamietam.....


hehehehehhehee

pozdr

pe



nie, nie, nie...... kategoria dup.... to dla tych co w czesie wojny jeszcze moga :D
kategoria E to jest juz..... brak slow, no ale moze miec chara pompke :>
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kamil@ » 6 wrz 2010, 21:06 Re: Mieszkanie z Councilu

AREK napisał(a):Czy ktos wie w jaki sposob zalatwia sie dom, mieszkanie z Councilu, bardzo prosze o pomoc z powazaniem Arek
pisze poniewaz chyba popadam w jakas depresje:/dlugo by opowiadac.........zaxczne od tego,ze moj landlord zosta bankrutem i bank zabral mu mieszkanie ,w ktorym to ja wraz ze swoja rodzina mieszkalismy.musielismy sie wyprowadzic w ciagu 2 dni bo nikt nie raczyl nas poinformowac o dacie eksmisjii(nawet sad a bylismy obecni na sprawie) teraz council umiescil nas w hotelu w 1 pokoju bez kuchni:/ jestesmy na liscie priorytetowej ale nadal nie wiem jak dlugo mam czekac na jakakolwiek oferte mieszkaniowa:/ a za hotel licza nam 165f tygodniowo..........

kamil@
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 14 cze 2009, 16:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 7 wrz 2010, 07:43 Re: Mieszkanie z Councilu

kamil@, wynajmijcie sobie flat albo studio i czekajcie dalej na councilowskie mieszkanie, a jak nie to wystawajcie pod biurem z dziećmi i nalegajcie. Ja płace 430 f za dom z dużą kuchnią i ogrodem i naprawde w d@pie bym miała ich hotel za 660 funtów a potem jakiś zdewastowany dom pośród mało przyjaźnie nastawionych sąsiadów , więc myślę że nie ma co użalać się nad sobą tylko działać. To że się przeprowadzicie nie dyskwalifikuje was z listy oczekujących no chyba że będziecie mieć dom ponad standard lub w standardzie ( 1 sypialnia na rodziców i po jednej na dzieci różnej płci lub 1dna wspólna dla dzieci tej samej płci) .
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez kamil@ » 7 wrz 2010, 13:43 Re: Mieszkanie z Councilu

tak tylko,ze jak wynajme sobie sama to zabira mi PRIORYTET NEDD i wszystko pojdzie normalnie w kolejce jak zazwyczaj 10 laT nie uzalam sie tylko w tepie 24 godzin opuszczac miszkanie nie ze swojej winy i jeszce nikt ni epoinformowal to idzie szalu dostac:/ jakos to bedzie i nie uzalam sie nad soba tylko dziele sie swoja historyjka.

[ Dodano: Wto Wrz 07, 2010 14:47 ]
czywiscie nie siedze i nie czekam az MI DADZA sama szukam sobie mieszkania na URBAN CHOIce ale dalismy sobie jeszcze tylko ten tydzien i potem spadamy stad bo tu nawet kuchnni nie ma i rent 165f kogo stac???na taki "liksus"

kamil@
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 14 cze 2009, 16:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 7 wrz 2010, 13:50 Re: Mieszkanie z Councilu

Jak to sie mowi albo rybki albo akwarium, chcesz zachowac priorytet to siedz w hotelu i czekaj, nie podoba Ci sie hotel to wynajmij cos i czekaj na council tak jak wszyscy. Osobiscie znam ludzi ktorzy bez zadnych priorytetow dostali mieszkanie po 2 miesiacach, takze nie jest tak ze czeka sie nie wiadomo ile. A to ze Twoj landlord zbankrutowal to nie jest wina councilu i oni nie maja obowiazku stawac na glowie zeby zalatwic Wam mieszkanie.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE