Czy trudno o mieszkanie, lub pokoj do wynajęcia ?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

PostNapisane przez Art » 15 maja 2006, 09:00 Re: Czy trudno o mieszkanie, lub pokoj do wynajęcia ?

Witam,
Mi właśnie udało się zebrać co trzeba i postanowiłem wyjechać do Bham. POwiedzcie mi czy trudno tak naprawde o mieszkanie, czy pokojdo wynajecia ? Musze to wszytko zalatwic przed 15 czerwca a jak na razie jest słabo :]

Art
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 15 maja 2006, 13:47 Re: Czy trudno o mieszkanie, lub pokoj do wynajęcia ?

Ogólnie z wynajęciem mieszkania nie ma problemu. Musisz się tylko liczyć z tym, że wynajmując mieszkanie płacisz zwrotny depozyt wartości wynajmu za jeden miesiąc, czyli jeśli znajdziesz mieszkanie za 500 funtów musisz z góry zapłacić 1000 funtów(oczywiście depozyt zostaje zwrócony przy wyprowadzce).
Mieszkań do wynajęcia jest dużo kwestia tylko znaleźć mieszkanie w odpowiedniej dla ciebie dzielnicy i cenie.
Warto by było zamieszkać blisko pracy oszczędzasz wtedy swój czas i pieniądze na transport.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

PostNapisane przez Art » 15 maja 2006, 13:53 Re: Czy trudno o mieszkanie, lub pokoj do wynajęcia ?

A jakie sa takie średnie ceny wynajmu mieszkania z 1 sypialnia ? Ogolnie dla jednej osoby ?

Art
 
 

Polecam strone www.rightmove.co.uk - Fajna bo ze zdjeciami mieszkan, mapa i cenami...
Oraz linki juz podane przez kogos w innym temacie

Pozdr i powodz!
Avatar użytkownika
mossetka
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 45
Dołączyła: 16 maja 2006, 22:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 16 maja 2006, 22:55 Re: Czy trudno o mieszkanie, lub pokoj do wynajęcia ?

hello!
nie oplaca sie wynajmowaca mieszkania z jedna sypialnia...
poszukaj pokoju ...albo jak juz musisz miec mieszkanie to poszukaj 2 pokojoawego i znajdz jeszcze kogos to wynajmu i bedzie duzo lepiej.
Duzo tutaj osob mieszka wynajmujac jeden 2 pokojowy dom i mieszkaja parami.Jak juz kazdy pracuje to juz wogole jest tanio.
Pozdro
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE