mieszkanie do wynajecia

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez majda » 3 lip 2009, 10:45 mieszkanie do wynajecia

witam, mam takie pytanie czy wiecie moze gdzie najtaniej w Brimingham mozna wynajac male spokojne mieszkanko, dla 3 osob w tym jedno dziecko
jakie sa przyblizone ceny ? i jakie standardy? chodzi mi o wode energie itp...
jade w lipcu z dzieckiem do meza ktory pracuje w Brimingham, jednak on od rana do wieczora pracuje takze moze moglabym podpowiedziec mu pewne informacje
sprawa bardzo pilna
pozdrawiam serdecznie Majda

majda
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 48
Dołączyła: 19 cze 2009, 16:06
Lokalizacja: warszawa-birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 4 lip 2009, 21:15 Re: mieszkanie do wynajecia

http://birmingham.gumtree.com tu jest strona na ktorej moze znalezc mieszkanie bezposrednio od landlorda lub przez agencje, najtaniej jest chyba na Handsworth ale to nie jest zbyt dobra dzielnica, warto sie rozejrzec na Erdington tam jest dosc spokojnie, polskie sklepy itd. Pozdrawiam i zycze powodzenia
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 8 lip 2009, 10:48 Re: mieszkanie do wynajecia

:arrow: vanilia,tu sie z Toba nie zgodze,ze na Handsworth sa najtansze mieszkania.Wydaje mi sie,ze cenowo to wlasnie na Erdingtonie jest tanio wynajac jakiegos flata (z tego co widzialam w ogloszeniach) to zalezy jak trafisz....A jezeli chodzi o biezpieczenstwo itp.to chyba w kazdej dzielnicy czyhaja jakies niebezpieczenstwa,jak wszedzie z reszta...
:arrow: majda,flata mozesz dostac od okolo 350 w zwyz.Drogie sa flaty i tez minus,ze w niektorych nie mozesz miec polskiej tv.A domy tutaj to od okolo 400 w zwyz,zalezy ile pokoji potrzebujesz.Wydaje mi sie,ze najlepiej pochodzic po roznych agencjach i sie podowiadywac co maja w ofertach,albo poszukac na tej stronce co vanilia zaproponowala,podzwonic do wlasciecieli i ogladnac mieszkanka.powodzenia! :-)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 lip 2009, 21:45 Re: mieszkanie do wynajecia

www.thinkproperty.com
www.findaproperty.com
zaznaczasz rent , wpisujesz miejscowość w której interesują cie mieszkania, ilość sypialni, cena od do i wyszukuje wszystkie dostępne przez rózne agencje mieszkania.
Pamiętaj że 1 bedroom flat jest to sypialnia + salon, 2 bed to 2 sypialnie + salon itd,
zazwyczajwszedzie podany jest adres danego mieszkania więc po adresie możesz sobie sprawdzić bande concilu,wody... Powodzenia
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Katik » 9 lip 2009, 18:42 Re: mieszkanie do wynajecia

To ja jeszcze dodam:
www.rightmove.co.uk
Maja chyba najwieksza ilosc ogloszen.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 15 sie 2009, 19:07 Re: mieszkanie do wynajecia

DO "malaroksi" : Jeśli możesz to powiedz jak można sprawdzić po adresie zamieszkania bande concilu,wody itp.

Z góry dziękuje

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 15 sie 2009, 20:26 Re: mieszkanie do wynajecia

:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE