Oszukani przez polke

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez Justa129 » 16 lis 2009, 21:33 Oszukani przez polke

Wtam!!!
Pamietacie ogloszenie zamieszczone przez Megi nie wiem czy moge napisac jej prawdziwe imie i nazwisko??????????? pt: Mam do wynajecia slicznego flata z dwoma pokojami oraz z wlasnym wyjsciem na ogrod 400f +depozyt Gillot Road 47 Edgbaston.
Znalazlam ogloszenie na poloni bham i zadzwonilam ,umowilam sie na piatek by moc obejrzec mieszkanie i wplacilam 300f zaliczki.Bylam zapewne nie jedna osoba ktora ogladala to mieszkanie.Magda byla w 5 miesiacu ciazy wygladala na spokojna osobe.Nic sie nie zapowiadalo ze bedzie inaczej.Nastepnie w niedziele wplacilam reszte pieniazkow i podpisalsmy umowe .Umowa byla tak sprytnie skonstruowana ze zamiast jej danych byly wpisane dane landlorda.Pytajac o jakie kolwiek informacje odnosnie landlorda tlumaczyla sie tym ze landlord jest badzo zajety mieszka w Nothingam i przyjezdrza co trzy miesiace po mieszkanie oraz ze jej powiezyl sprawe odnosnie wynajmu flata.W piatek wieczorem dostalam klucze od mieszkania.W soboe sprzatajac mieszkanie ktos puka do drzwi otwierajac jakiez to bylo dla mnie zdziwienie gdy zobaczylam policje pokazalam umowe niby wszystko bylo wpozadku ale po dluzszej rozmowie stwierdzona ze jest cos nie tak.Co sie okazalo to flkat ktory byl do wynajecia nie nalezal do jej siostry ktora wyjechala do polski lecz do niej samej ona ciagle twierdzaila ze jej flat zanjduje sie na pietrz co bylo nie prawda.Od dluzszego czasu oszustka nie placila za mieszkanie co bylo jej powodem wyprowdzki.Pisze to by ustrzec inne osoby szukajace ogloszen przez polonie bham biorac mieszkanie z ogloszenia zwracajcie szczegolna uwage na wszystkie szczegoly zawarte w umowie wynajmu i nie tylko,moze jest wiecej osob ktore zostaly wykorzystane przez ta osoby.Osoby ktore cos wiedza o tej osobie niech pisza na forum by mocuchronic inne osoby przed takimi oszustami jak ona mimo nilklych szans na odzyskanie pieniedzy nie pozwolmy takim osobom jak Megi czyli Magdalena K , krotkie blond wlosy ,172 wzrostu na ujscie bez winy,nie pozwolmy takie osoby uchodzily bez kary .Jesli macie jakies informacje piszcie!!!!

Dodano: Pon Lis 16, 2009 21:37
Kosztowalo mnie to wiele nerwow ze o malo co nie znalazlam sie w szpitalu!

Justa129
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 14 lis 2009, 16:11
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez potatos » 26 lis 2009, 10:46 Re: Oszukani przez polke

JUSTA wez sie wreszcie do roboty!!!!!!!!!!!!! juz nie chce wklejac linkow , ktore mowia wyraznie , ZE UMOWA ZAWARTA NIEZGODNIE Z PRAWEM BRYTYJSKIM JEST NIE WAZNA!. :evil:

potatos
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył(a): 29 maja 2006, 03:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez skorpion-bhm22 » 26 lis 2009, 13:11 Re: Oszukani przez polke

bylas z tym dziewczyno na policji?? co ci powiedzieli??? ja tez ogladalem tego flata cale szczescie !!!! a ciebie mi zal!!!! :evil: pozdrawiam

skorpion-bhm22
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 lis 2009, 12:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Justa129 » 27 lis 2009, 21:02 Re: Oszukani przez polke

Sprawa do wyjasnienia

[ Dodano: Pią Lis 27, 2009 21:10 ]
sprawa do wyjasnienia poniewaz zaszly nowe okolicznosci, jak sie wyjasni wszystko do konca wszystko wam opowiem.Moze to nas i bylą wlascicielke flata oszukal landlord ??????????? Ale zobacze jaka jest naprawde prawda ???????!!!!!!!!!

Justa129
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 14 lis 2009, 16:11
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE