Gdzie o mieszkanie socjalne??

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez etole_2007 » 26 lis 2009, 23:25 Gdzie o mieszkanie socjalne??

czy ktoś może poradzić w jakich agencjach składać dokumenty o mieszkanie socjalne i jakie są procedury? Jesteśmy zarejstrowani w chooseandmove czy składać gdzieś jeszcze? Może macie nami9ary gdzie w okolicach Aldrige walsall można?

etole_2007
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2009, 09:39
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 27 lis 2009, 03:10 Re: Gdzie o mieszkanie socjalne??

Ja zlozyłam do MIDLAND HEATR dzwoni sie tam i albo ci wysylaja aplikacje,mozesz tez przez tel zlozyc ja!!! Oferuja tłumacza....i mila jest obsługa
Pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez etole_2007 » 27 lis 2009, 08:11 Re: Gdzie o mieszkanie socjalne??

dzeki bardzo za podpowiedz

etole_2007
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2009, 09:39
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pupilek77 » 30 lis 2009, 14:10 Re: Gdzie o mieszkanie socjalne??

Jesli mozesz to wrzuc numer telefonu albo strone internetowa. Z gory dzieki.Czy jesli mieszkam poza Bhem to tez moge sie starac o dom.

pupilek77
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 20 wrz 2009, 11:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 30 lis 2009, 16:07 Re: Gdzie o mieszkanie socjalne??

O to ich strona:)
http://www.midlandheart.org.uk/default.aspx
Pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniavika » 1 gru 2009, 09:40 Re: Gdzie o mieszkanie socjalne??

No w neighbourhood office zloz.Tam rowniez zapytaj o wszystkie prywatne firmy ,ktore oddaja mieszkania do uzytku.Dostaniesz liste i na wszystkie adresy wyslij maila a oni odesla ci forme jezeli maja cos do zaoferowania.
Ja czekalam na swoje mieszkanie 4lata.Nareszcie dostalam tego lata.Stan byl straszliwy,ale wyremontowalam sobie i teraz mam slicznie.Nareszcie nie musze myslec ze za rok czy dwa musze sie przeprowadzac bo landlord bedzie chcial chate sprzedac,albo co.....
Pozdrawiam.
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE