Rezygnacja z mieszkania socjalnego

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez monajaro » 11 lut 2010, 07:37 Rezygnacja z mieszkania socjalnego

Witajcie!!! 3 lata temu dostalismy mieszkanie socjalne. One bed flat. Wtedy nie mielismy jeszcze dziecka. Dzis synus ma prawie 2 latka :-D i od okolo roku staramy sie o wieksze mieszkanie, niestety bez rezultatu. Myslimy o wynajeciu domu przez agencje. Pani w sandwell powiedziala, ze jesli zrezygnuje z socjala bede musiala zaczac aplikacje od nowa. Obawiam sie rowniez, ze bede miala mniejsze szanse na wieksze mieszkanie, rezygnujac z uslug sandwell. Prosze wiec doradzcie mi Drodzy forumowicze Co tutaj robic??? Help me please :roll:

monajaro
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 19 sie 2009, 22:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 11 lut 2010, 12:38 Re: Rezygnacja z mieszkania socjalnego

monajaro, ja na twoim miejscu starala bym sie od sandwell o karte prorytetowa z wiazku z przeludnienie w domu. Napisz list do nich bo wtedy nie beda magli cie zbyc. Napisz cala twoja sytuacje w tym liscie i poproscie o komisje. Zwiazku z tym, ze to tylko jedna sypialnia, a was jest razem 3 jka powinni wam cos wiekszego przyznac.
Ps. dzwoncie do upadlego i niezniechecajcie sie ich wymowkami, ani zbywaniem (wiem to z wlasnego doswiadczenia). Powodzenia
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monajaro » 13 lut 2010, 09:27 Re: Rezygnacja z mieszkania socjalnego

Dzieki wielkie marzencia2333 Na pewno do nich napisze. Miejmy nadzieje, ze bede miala tyle szczecia ile Ty. Thanks :-D

monajaro
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 19 sie 2009, 22:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kamyk » 13 lut 2010, 12:27 Mieszkanie socjalne...

Nie poddawaj sie, ja mieszkam w socjalu trzy lata i udalo sie.Bylam na liscie priorytetowej, zrob tak jak juz wczesniej kolezanka Ci napisała. Przeludnienie, dołącz list od centrum zdrowia dziecka. To sa przychodnie gdzie sprawdzasz wage i wzrost dziecka. Niech napisze Ci list kobieta która opiekuje sie dzieckiem. Masz w czerwonej ksiażeczce dane. Mozesz tez zarejestrowac sie na zamieane mieszkania. Wiem ze Sandwell to robi, bo sama mam chcialam sie zamienic na mieszkanie i osobiście dostalam aplikacje. Kazdy moze. Beda Cie zbywac ze nie, bo ja tak mialam na poczatku. Pozdrawiam i nie poddawaj sie i nie rezygnuj z socjalu.
Kobieta dobrze Ci powiedziala, jak odmówisz mieszkanie, lub zrezygnujesz to musisz od nowa czekac.

Kamyk
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 17 lip 2006, 17:45
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE