Solihull i okolice - pokój, dostęp do netu

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez DD » 29 maja 2006, 08:36 Solihull i okolice - pokój, dostęp do netu

Witajcie

mozecie mnie podprowadzic troche w temat wynajecia pokoju najlepiej z dostepem do netu?

znacie jakies agencje lub namiar na kogos kto od konca czerwca ma cos wolne?

Jak jest z dostepem do netu radiowo, jest szansa?

Pozdrowienia

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 29 maja 2006, 13:33 Re: Solihull i okolice - pokój, dostęp do netu

hej.
niestety nie znam nikogo kto ma pokoj do wynajcia w Solihull.Ale na glownej ulicy zaraz przy centrum handlowym Toutchwood sa agencji moze tam cos beda wiedziec.
Ale jezeli chodzi o net to sprawa wyglada tak samo jak w polsce z neostrada.
Wystarczy ze w domu jest podpieta linia telefoniczna i placony jest abonament
wtedy dzwonisz i zamawiasz sobie internet z routerem.Pozniej laptopik z karta sieciowa i necik smiga.
Pozdro
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mossetka » 29 maja 2006, 19:35 Re: Solihull i okolice - pokój, dostęp do netu

Lee,

Mam male pytanko jesli chodzi o Solihull jako miasto - fajne, spokojne miato? Kogo mozna spotkac np wieczorem na ulicy? Jakies dzielnice do ominiecia?

Mysle o przeprowadce z drogiego centrum Birmingham do Solihull badz Shirley i wynajeciu tam domku jak najblizej stacji kolejowej, ale nie wiem czy nie znajde sie np. w samym sercu wojny jakichs gangow czy cos... :wink:

Thanks for your help :)
Avatar użytkownika
mossetka
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 45
Dołączyła: 16 maja 2006, 22:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 29 maja 2006, 20:27 Re: Solihull i okolice - pokój, dostęp do netu

hejka
do mossetka
a wiec ... swego czasu pracowalem w Solihull i z moich doswiadczen to jest miejsce gdzie mieszkaja bardziej zamozni angole wiec i ceny w niektorych sklepach porownywalne sa do centrum w Bham przykladem tu moze byc bardzo ladne centrum handlowe Toutchwood.
Wieczorami jest gdzie wyjsc tzn kilka fajnych pubow gdzie mozna potanczyc jak i spotkac sie ze znajomymi np Baltimor(moglem przekrecic nazwe) i jest bezpiecznie poniewaz bardzo duzo policji wieczorami patroluje ulice.
Jezeli chodzi o agencje mieszkaniowe to jest ich kilka na glownej ulicy,to taki "deptak",mnostwo sklepow dookola i kilka agencji pracy.Jezeli chodzi o stacje kolejowa to jest gdzies tam ...tylko nie wiem gdzie.
Podam Ci strone internetowa solihull
http://www.solihull-online.com/ moze tutaj dowiesz sie wiecej informacji...
Jezeli chodzi o Shirley to niewiele wiem jak tam jest.Raz tam bylem ale tylko przejazdem ...kiedy przez pomylke wsiadlem nie do tego autobus do ktorego mialem :oops: :)

Pozdrowka! :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mossetka » 29 maja 2006, 22:06 Re: Solihull i okolice - pokój, dostęp do netu

do Lee

Bardzo dziekuje za wszystkie wiadomosci i website.
No wiec chyba sie potwierdza, fajne miasteczko :)

Thank and take care :wink:
Avatar użytkownika
mossetka
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 45
Dołączyła: 16 maja 2006, 22:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 29 maja 2006, 22:44 o to chodzi :)

laptopik i wszystko co potrzebne mam oprocz netu [w koncu jestem PC service :)]

a sa jakies firmy dostarczajace net droga radiowa?

i jeszcze czy np. linie tel. mozna zalozyc na siebie w wynajetym mieszkaniu czy trzeba prosic LL o zalozenie?

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 10 cze 2006, 12:15 Solihull

Nie widzę odpowiedzi na Twoje pytanie. Coś mi się zdaje, że (starym zwyczajem) będziesz niedługo udzielał na nie odpowiedzi :-) Trzymam za Ciebie kciuki KM Do zobaczenia niedługo w Solihull.
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 10 cze 2006, 12:31 Re: o to chodzi :)

DD napisał(a):a sa jakies firmy dostarczajace net droga radiowa?
i jeszcze czy np. linie tel. mozna zalozyc na siebie w wynajetym mieszkaniu czy trzeba prosic LL o zalozenie?


Jeśli wynajmujesz mieszkanie to możesz bez problemu założyć Internet na siebie. Nie musisz nawet mieć dociągniętej linii telefonicznej:), bo jak jej nie mam to firma ciągnie sama:)
W Internet bezprzewodowy bym się raczej nie bawił.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE

cron