Walsall. Mieszkania socjalne

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez rad » 16 gru 2010, 21:54 Walsall. Mieszkania socjalne

Witam, czy ktoś z was strał się o "socjala" w Walsall? Koleżanka zachwalała agencję "Watmos". czekała 9 miesięcy. Jakie są szanse dla małżeństwa bezdzietnego, gdy jedna osoba straciła pracę? Możecie polecić, "dobre" agencje?
Dzięki.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez mirekn » 19 sty 2011, 00:16 Re: Walsall. Mieszkania socjalne

A może lepiej znalęść prace , wy karierowicze z polski, Tu socjal a jak pojedziecie na święta do polski to co to WY nie jesteście wielkie Państwo. Honoru i ambicji nie macie za pół pensa wstyd mi za wszystkich polskich socjali .
Avatar użytkownika
mirekn
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 42
Dołączył: 12 sty 2011, 14:47
Lokalizacja: TAMWORTH
Reputacja: 6
Neutralny
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez rad » 15 maja 2011, 14:34 Re: Walsall. Mieszkania socjalne

A Ty, to niby skąd, jeżeli nie z Polski?
Praca jest. Kariera? Jak większości rodaków? Honor i ambicja? Spójrz na historie Polski, to może coś zrozumiesz, do czego doprowadziła szlachta ze względu na swoja ambicję..
Nie mam "chorych" aspiracji, jaki to pan ze mnie. Socjal? Płacę podatki, większe niż większość "ci..a", czy angoli. To mi się należy od państwa. żaden wstyd. Za to Ty, pewnie do socjala byś nie wszedł, za to benefity "pełnymi garściami" pobierasz, i zgrywasz Pana w PL, jak to "cwany" polaczek sobie żyje...

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy
Góra
-1


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE

cron