Alum Rock- jakieś opinie?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez umisiak » 3 mar 2011, 13:52 Alum Rock- jakieś opinie?

Nie znam kompletnie tej dzielnicy, nie mam tam nikogo znajomego, ale mam okazję wynająć mieszkanie. Czy macie jakieś opinie na temat Alum Rock? Kwestie bezpieczeństwa, dojazdów, odległości do sklepów, parków etc.? Bedę wdzięczna za inforamcje

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 38
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dżastina » 3 mar 2011, 14:54 Re: Alum Rock- jakieś opinie?

Alum Rock - powiem jednym słowem ZAPOMNIJ !!! Białego tam nie uwidzisz, sam Pakistan, brud , smród i ubóstwo.

Dżastina
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączyła: 25 kwi 2007, 09:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ancia28 » 3 mar 2011, 16:09 Re: Alum Rock- jakieś opinie?

przyznaje racje Dżastina dokładnie tak jak pisze to przysłowiowe ci..a i jedyny znany sklep to LIDL. Tam się mieści moja agencja mieszkaniowa i też na początku mi tam proponowali mieszkanko i nawet spoko było ale brak parkingu przed domem, sklepów ciekawych no i strach więc wybrałam flata na innej dzielnicy dobrze że mieli inny wybór. Ja bym odradzała tą dzielnicę pozdrawiam

[ Dodano: |3 Mar 2011|, o 16:12 ]
aha wiem że dojeżdża tam autobus 54, 55 to w sumie do centrum dojedziesz ale sporo ci to zajdzie bo tam zawsze są korki

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Wiek: 44
Dołączyła: 28 gru 2007, 20:47
Lokalizacja: Birmingham/Castle Vale
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 3 mar 2011, 18:31 Re: Alum Rock- jakieś opinie?

od strony fox & goose nie jest tak zle gdyz mieszka tam sporo bialych i jest nieco czysciej. 55 jezdzi przez Washwood Heath ktora jestrownolegla do Alum Rock ktora kursuje 14. Tak czy owak rowniez zastanowlil bym sie kilka razy nim wynajal bym tam mieszkanie. Odradzam, ale wybor jest twoj.
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 3 mar 2011, 20:19 Re: Alum Rock- jakieś opinie?

Ogladales kiedys westerny??? Alum Rock = Dziki zachod.
Ja nie mieszkalem dokladnie na alumie ale bardzo blisko (100m od Alum rock Rd) dokladnie na Treaford lane przez 5 lat i nigdy nie mialem problemow i bardzo milych sasiadow.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez KA i PE » 3 mar 2011, 20:35 Re: Alum Rock- jakieś opinie?

bo ty jestes do nich nastawiony poznawczo :-)

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 3 mar 2011, 20:58 Re: Alum Rock- jakieś opinie?

przeciez wiesz ze mam slabosc do "dzikich" female's :mrgreen:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez umisiak » 4 mar 2011, 16:51 Re: Alum Rock- jakieś opinie?

Ja tam jakoś negatywnie nie jestem nastawiona do innych narodowści... Wśród Polaków widziałam niejedno, więc staram się nie wydawać opinii na temat ,,ci***ak,, potocznie nazywanych.
Bardziej mi chodziło o zdanie na temat bezpieczeństwa i okolicy pod kątem sklepów, banków etc.

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 38
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 4 mar 2011, 22:26 Re: Alum Rock- jakieś opinie?

Piszac szczerze. Nigdy mnie nie okradli i nie pobili. Sasiedzi przyjazni dla Polakow, trudno sie dziwic przeciez tez sa "obcymi"
Poza tym ogolny syf, ludzie potocznie zwanymi ci***ak nie maja w naturze trzymania porzadku w swojej okolicy. Poza tym sluzby porzakowe miasta znacznie zadziej zagladaja na takie dzielnice.
Nie da sie ukryc ze nie jest to dzielnia gdzie po objadku mozna sie przejsc po okolicy bo jest poprostu nie przyjemnie szczegolnie wieczorem.
Przez piec lat mieszkania 2 razy policja pukala mi do drzwi czy widzialem cos w nocy bo byla strzelanina kilka domow ode mnie. Oprocz tego splonely 2 samochody ostatni jakies 2 miesiace temu.
Apropo spradz ile wyniesie Cie ubezpieczenie na samochod, dla przykladu na mnie wychodzilo ok 1800f, dla porownania na suttonie 600f.
Reasumujac gdybym musial jednak wybrac dzielnice z muzynami a z ci***ak to zdecydowanie wolalbym ci***ak.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez umisiak » 5 mar 2011, 10:39 Re: Alum Rock- jakieś opinie?

Własciwie temat Alum juz dla mnie zamknięty, ale dobrze znac opinie innych.
Patrząc na ogół dzielnic, myślę sobie, że tutejsze społeczeństwo ogólnie słabo dba o otoczenie :) i nie tylko chodzi o ci***ak, ale i anglików również... To moje osobiste wrażenie po przyjeździe do Anglii...

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 38
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE