Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez dzoxjm » 8 mar 2011, 16:04 Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

Witam Wszystkich. Mam pytanko Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek? bardzo prosze o jakiekolwiek info i równiez adresy tam i nr tel.
Jestem w ciazy za 10tyg rozwiázanie, a wiecie jak ludzie chcá na pokój z dzieckiem;/

Dziekuje za odp.

dzoxjm
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 3 sty 2011, 12:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 8 mar 2011, 16:45 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

dzoxjm, np. w agencjach mieszkaniowych albo szukac prywatnych landlordow.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 8 mar 2011, 17:32 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

agg napisał(a):dzoxjm, np. w agencjach mieszkaniowych albo szukac prywatnych landlordow.


Dokładnie pełno jest ogłoszeń,najwięcej w agencjach ale portalach ogłoszeniowych też.
Powodzonka :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dzoxjm » 8 mar 2011, 18:56 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

CHODZI MI O MIESZKANIE Z COUNCILU ;/

dzoxjm
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 3 sty 2011, 12:13
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 8 mar 2011, 20:00 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

no to mow od razu ze przyjechales do anglii po zapomogi i darmole. a co masz jakis stopien niepelnosprawnosci? niezaradny zyciowo jestes? nie potrafisz zarobic na czynsz albo rate? nie bardzo rozumiem po co ci dom dla tych ktorym panstwo pomaga bo nie daja rady. rozwin swoje zapytanie prosze.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 mar 2011, 20:27 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

dzoxjm, to idź do councilu, będziesz tam za pewne jedynym który czeka na dziecko i mieszkanie więc szanse są ogromne, powiedz że nie masz pracy pieniędzy a twoja partnerka będzie samotną matką wychowującą dziecko i by obiczyli Ci na miejscu ile się Wam jeszcze kasy należy .
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 8 mar 2011, 22:07 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

Słyszałem kiedyś że jak facet urodzi dziecko to będzie to allah jakieś ich guru więc chłopie powodzenia jak urodzisz zgłoś się do nic a cie ozłocą zapewne

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez dzoxjm » 8 mar 2011, 22:20 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

Pisze z konta mojego faceta to po pierwsze!!!! a po drugie nie wiem co robiá tutaj ludzie którzy sá tak chamscy!!!!!!!!
Beznadziejna atmosfera;/

dzoxjm
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 3 sty 2011, 12:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 8 mar 2011, 22:26 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

dzoxjm napisał(a):Pisze z konta mojego faceta to po pierwsze!!!! a po drugie nie wiem co robiá tutaj ludzie którzy sá tak chamscy!!!!!!!!
Beznadziejna atmosfera;/


Tworzymy beznadziejną atmosferę i jak widać to nam się udaje

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 8 mar 2011, 22:28 ...

Juz wiele pisalem jak to ludzie pierd... a sami ciagna od krolowej ile sie da wiec sie powstrzymam. szkoda gadac, zazdrosc? moze...ale napewno Ci ludzie maja nasrane w bani. tyle co chcialem pow o ludziach ktozi 'pomagaja' poprzez swoje komentarze.
dzoxjm, nie wiem gdzie poszukujecie mieszkania badz domu, ale wiem ze moglibyscie sprobowac z tej o to stronki
http://www.homesinthecity.org.uk/
jakby to was nie zadowalalo to najlatwiej isc do citizen advice. jezeli nie umiecie dogadac sie po ang to daj znac na priv

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 8 mar 2011, 22:34 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

dzoxjm napisał(a):Witam Wszystkich. Mam pytanko Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek? bardzo prosze o jakiekolwiek info i równiez adresy tam i nr tel.
Jestem w ciazy za 10tyg rozwiázanie, a wiecie jak ludzie chcá na pokój z dzieckiem;/

Dziekuje za odp.


To może ja też tak poważnie

Jak mam odpowiedzieć na tak małokonkretny post zapytanie. Jestem ostatnio na etapie zakupu domu i jakbym napisał gdzie starać się o mieszkanie tanie na dobrych warunkach kredytowych czy to by autora postu interesowało ?

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 8 mar 2011, 22:42 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

dzoxjm napisał(a):CHODZI MI O MIESZKANIE Z COUNCILU ;/


Powinnaś od razu napisać o co Ci chodzi. :neutral:
Powinnaś udać się do najbliższego Neighbourhood Office i poprosić o aplikację Council house,wypełnić ją, odesłać i niestety czasem krócej a czasem dłużej poczekać,niestety nie wiem od czego to zależy.Musicie jednak zdawać sobie sprawę,że czasami bardziej opłaca się wynająć mieszkanie ponieważ,councilowskie są często w opłakanym stanie,czynsz jest niewiele mniejszy niż w przypadku normalnego wynajmu,nie ma żadnego wyposażenia i często znajdują się w bardzo nieciekawej okolicy,czy sąsiedztwie.
Był na forum wątek dotyczący domów z councilu,poczytajcie sobie.


Powodzonka i pozdrawiam :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 8 mar 2011, 22:50 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

eric27 napisał(a):
dzoxjm napisał(a):CHODZI MI O MIESZKANIE Z COUNCILU ;/


Powinnaś od razu napisać o co Ci chodzi. :neutral:
Powinnaś udać się do najbliższego Neighbourhood Office i poprosić o aplikację Council house,wypełnić ją, odesłać i niestety czasem krócej a czasem dłużej poczekać,niestety nie wiem od czego to zależy.Musicie jednak zdawać sobie sprawę,że czasami bardziej opłaca się wynająć mieszkanie ponieważ,councilowskie są często w opłakanym stanie,czynsz jest niewiele mniejszy niż w przypadku normalnego wynajmu,nie ma żadnego wyposażenia i często znajdują się w bardzo nieciekawej okolicy,czy sąsiedztwie.
Był na forum wątek dotyczący domów z councilu,poczytajcie sobie.


Powodzonka i pozdrawiam :mrgreen:

Bardzo wyczerpująca odpowiedź ale autorowi chyba nie oto chodzi bo takie sprawy to chyba każdy wie że jak z COUNCILU to trzeba pytać w COUNCILU albo szukać na stronie http://www.birminghamhomechoice.org.uk/

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez akdil138 » 8 mar 2011, 23:37 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

ludzie co wy wiecie o council house wiekszosc z was zyje jak szczury po 20 osob w jednym mieszkaniu w dzielnicach gdzie bez noza w kieszeni strach przejsc ulica typu west brom albo small heat handsworth albo sparkhill. ludzie ktorzy mieszkaja w Councilowskich mieszkaniach to nie tylko tacy ktorzy zyja tylko z benefitow sa tez tacy ktorzy mieszkaja i placa normalny rent nie dorabiajac w ten sposob ci..a plemion. A mieszkania i dzielnice wcale nie sa gorsze od tych ktore wymienilam wyzej. ja mieszkam w przepieknej okolicy Harborne gdzie nawet samochod moge zostawic niezamkniety pod mieszkaniem i nikt mi go nie ukradnie, wiec jak nie wiecie to nie piszcie glupot grajac wielkich polskich chojrakow ktorzy przyjechali na dorobek. beznadzieja jak sie czyta niektore posty. no ale jak wiadomo polak polakowi wilkiem . WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!

akdil138
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 17 gru 2009, 22:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 8 mar 2011, 23:39 Re: Gdzie starac sie o mieszkanie lub domek???

samotny napisał(a):Bardzo wyczerpująca odpowiedź ale autorowi chyba nie oto chodzi bo takie sprawy to chyba każdy wie że jak z COUNCILU to trzeba pytać w COUNCILU albo szukać na stronie http://www.birminghamhomechoice.org.uk/


Dzięki za uzupełnienie mojej wypowiedzi :mrgreen:
Nie znam się za bardzo na tym, napisałem tylko to co słyszałem od ludzi.
http://www.birmingham.gov.uk/neighoffice

Pozdrowionka :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE