Wynajęcie mieszkania

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez luklek30 » 2 wrz 2011, 10:20 Wynajęcie mieszkania

Witam!
piszę do Was jako osób już obeznanych z życiem w UK - 8 września cała nasza rodzina będziemy już w Birmingham mamy w planie zatrzymać się 2 noce w jakimś hostelu lub hotelu i zacząć szukać docelowego miejsca - chcielibyśmy wynająć jakiś mały flat typu studio lub z jedną sypialnią i w związku z tym mam parę pytań- czy któraś agencja zgodzi się na wynajem nam mieszkania bez referencji i potwierdzenia, że mamy już pracę - czy zgodzi się na to jakiś prywatny landlord - rozglądaliśmy się za mieszkaniami na gumtree - jak jest z pracą w birmingham

luklek30
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 sie 2011, 15:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 2 wrz 2011, 11:59 Re: Wynajęcie mieszkania

Na poczatek poszukajcie moze jakiegos pokoju do wynajecia np tutaj na tej stronie. Watpliwa sprawa jest aby jakas agencja chciala wynajac mieszkanie ludziom ktorzy dopiero przyjechali, nie maja zadnego potwierdzenia dochodu, zapewne konta w banku ani nic co mogloby posluzyc im za zabezpieczenie. Jedyna nadzieja to prywatny landlord albo podnajecie pokoju u rodakow, chociaz podejrzewam ze i tak bedzie ciezko.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez luklek30 » 2 wrz 2011, 12:09 Re: Wynajęcie mieszkania

dokladnie bo nie mamy referencji ani jeszcze konta w banku - jedyne co to to że będziemy mieć pieniadze na wpłatę np depozytu

luklek30
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 sie 2011, 15:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 3 wrz 2011, 09:27 Re: Wynajęcie mieszkania

szukajcie pokoju albo flata u prywantego landlorda .. w agencji potrzebuja 2 ostatnich payslipow z pracy, referencji z pracy ,landlorda i 2 ostatnie statement z banku . tak bynajmniej bylo w mojej agencji jak podpisywalismy papiery o wynajem mieszkania
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 3 wrz 2011, 12:27 Re: Wynajęcie mieszkania

luklek30, na poczatek cyba dobrze by bylo poszukac jakiegos pokoju np u polakow, jest pelno ogloszen na stronce i pomieszkac do momentu znalezienia pracy, i ogarniecia wszystkich formalnosci.
raczej watpliwe jest to , zeby ktoras agencja chciala wam wynajac mieszkanie, bo dla nich nie jestescie wyplacalni w tym momencie, nie majac pracy i listu od pracodawcy potwierdzajacego zarobki.

Dodano: -- 3 wrz 2011, o 12:50 --

Wogole to jestes odwazny bardzo, rozumiem ze rodzina to zona i dziecko/dzieci? LOkum jeszcze nie macie pracy zalatwionej tez nie? rodziny przyjaciol znajomych?
Ja osobiscie nie przyjechalabym tu z cala rodzina nie majac pewnej pracy cociaz dla jednego z nas i lokum wczesniej.
To moje zdanie, ale wyobraz sobie sytuacje, ze przez najblizsze xmiesiecy zadne z was nie znajdzie pracy i co wtedy? Z ta praca teraz wcale tak nei jest kolorowo.
Dla mnie bezpeczniejsza opcja byloby zeby jedno z nas przyjechalo wczesniejznalazlo mieszkanko, prace i po zalatwieniu wszystkich formalnosci sciagnelo rodzine.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez robertwioletta » 25 sty 2012, 15:48 Re: Wynajęcie mieszkania

witam wszystkich, mam zapytanko od niedawna mieszkam z mężem w birmingham i szukamy mieszkania do wynajecia tylko prywatnie prosze podajcie jakies stronki gdzie można coś znaleść!pozdrowionka

robertwioletta
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 11 sty 2012, 20:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 7 lut 2012, 12:15 Re: Wynajęcie mieszkania

bham
gumtree
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 10 lut 2012, 18:05 Re: Wynajęcie mieszkania

robertwioletta, jak che moge Ci dac namiar do mojego landlorda napisz na priv jak jestescie ainteresowani
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ewelajna1111 » 11 lut 2012, 23:41 Re: Wynajęcie mieszkania

sandru$ napisał(a):robertwioletta, jak che moge Ci dac namiar do mojego landlorda napisz na priv jak jestescie ainteresowani

a na jakiej dzielnicy ma landlord domy???

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 29 lis 2011, 15:40
Lokalizacja: Bearwood/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 12 lut 2012, 06:26 Re: Wynajęcie mieszkania

Ewelajna1111, wiekszosc na Aston i Perry Barr i chyba Great Barr tez ale nie jestem pewna
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 12 lut 2012, 13:26 Re: Wynajęcie mieszkania

sandru$, ze sie tak wtrace ;) czy ten Twoj landlord tez ma jakies flaty czy tylko domki? bo tez sie zastanawiamy nad zmiana miejsca zamieszkania... pozdrawiam :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 12 lut 2012, 14:49 Re: Wynajęcie mieszkania

Gaba76, ma flaty tez, ja mieeszkam we flacie tzn mam salon,kuchnie lazienke a na poddaszu sypialnie takie 2 pietrowe mieszkanko. obok mnie jest takie samo i chyba stoi puste :)
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 13 lut 2012, 18:30 Re: Wynajęcie mieszkania

sandru$, sorry, dopiero sie doczytalam, ze w jednym z postow napisalas, ze glownie na Aston i Perry Barr... my potrzebujemy czegos miedzy Smethwick'iem a Halesowen... ale i tak dziekuje za odpowiedz :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 2 mar 2012, 22:16 Re: Wynajęcie mieszkania

Witam, jeżeli ktos z Was posiada namiary na landlordów, którzy wynajmują mieszkania w Wolverhampton, byłabym wdzięczna na informację.
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ika51 » 3 mar 2012, 07:50 Re: Wynajęcie mieszkania

A Ja potrzebuje domu 2-pokojowego od kwietnia/maja z w Walsall.Legalnie -na umowe.Ale juz sie rozgladam ,bo pracuje 6 dni i zostaje mi niedziela na obejrzenie.W pracy ciezko zalatwic wolne ,wiec zostawiam to na finalizacje wynajmu.Gdyby ktos mial namiary na fajny dom {odpowiedzialnego landlorda} w WS2 lub WS1 bede wdzieczna.

Ika51
Początkujący
 
 
Posty: 39
Wiek: 64
Dołączyła: 11 paź 2011, 11:36
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE