Council tax

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez WESOLACZARNULKA » 24 paź 2011, 13:49 Re: Council tax

nio to piec ma byc wlaczony 24h na dobe??? kurde pomozcie mi bo niechce placic jak za zboze:(

WESOLACZARNULKA
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączyła: 20 cze 2011, 17:39
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 24 paź 2011, 16:42 Re: Council tax

a orietuje sie ktos w kwesti jak to jest z counciltaxem jak chcial bym go zaplacic za caly rok z gory czy wogule jest taka opcja i czy jest wtedy taniej tak jak w przypadku roadtaxu?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez solak » 24 paź 2011, 21:21 Re: Council tax

WESOLACZARNULKA napisał(a):nio to piec ma byc wlaczony 24h na dobe??? kurde pomozcie mi bo niechce placic jak za zboze:(


Piec będzie się włączał jak temperatura spadnie poniżej zadanej na termostacie. Jak na noc ustawisz na termostacie 16 st to o tej porze roku i przy tych temp. panujących teraz w UK wg mnie nie pójdzie (przynajmniej u mnie nie idzie). Na dzień dasz 20 - 22 st to Ci się będzie włączał co jakiś czas (mnie w tej chwili włącza się bardzo rzadko). Grzejniki nie trzymają ciepła, tylko je dają, to ściany i szczelne okna mają trzymać ciepło.

Dodano: -- 4 lis 2011, o 22:17 --

Nadal nie jestem zarejestrowany na NPower. W sieci nie moge, wyslalem im list i nic nie odpisali. Tu pytanie, czy nr referencyjny czy nr rachunku (nie wiem jaka roznica w tym przypadku) jest na mieszkanie czy na osobe zamieszkujaca to mieszkanie? Przedemna mieszkaly w tym mieszkaniu dwie osoby, przychodzi na nich jakas korespondencja, ale jej nie otwieram, a chcialbym w koncu byc zarejestrowany aby placic przez siec lub wyslac im poczta stan licznika. Mieszkam w tym mieszkaniu od konca czerwca.

solak
Raczkujący
 
 
Posty: 52
Wiek: 39
Dołączył: 4 sty 2011, 04:17
Reputacja: -5
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE