SzKola dla szesciolatki czy nie za pozno

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez Olka1971 » 18 paź 2012, 10:32 Re: SzKola dla szesciolatki czy nie za pozno

agg napisał(a):Olka1971, czy to jest ta szkola na Harborne? cora idzie do Y1?


Heja, tak, to taka niewielka szkoła na Harborne, blisko Hagley Rd. Mała jest w Y2. Szkołą jestem zachwycona, mała też, chociaż -rzecz jasna - ma wahania... Pozdrowienia!

Olka1971
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 29 wrz 2012, 20:16
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 18 paź 2012, 18:55 Re: SzKola dla szesciolatki czy nie za pozno

ciesze sie ze ci sie udało ;) pozdrawiam
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez artur82 » 2 sty 2013, 13:36 Re: SzKola dla szesciolatki czy nie za pozno

witam
niespodziewanie przyjechał do mnie syn szukam dla niego pilnie szkoły gdzies na ACOCKS GREEN .syn ma 11 lat niewiem gdzie sie udać ,gdzie zlozyc papiery,jesem samotnie wychoowujacym ojcem prosze o porade

artur82
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 kwi 2011, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martitaurus » 3 sty 2013, 08:58 Re: SzKola dla szesciolatki czy nie za pozno

witam

najpierw rozeznaj sie w "terenie" do ktorej szkoly ewentualnie chcialbys poslac syna, takie informacje najszybciej znajdziesz na necie, a kryteria wyboru odleglosc czy np. katolicka szkola to juz musisz sam zdecydowac, potem najlepiej wybrac sie do Council do education department albo school admissions i wypelnic dosc proste podanie, na ktorym trzeba podac najprawdopodobniej trzy wybrane szkoly, Ja osoboscie nie slyszalam o school nurse, napewno sa pomocne, ale chyba najlepiej to samemu sie tym zajac, i tak jak inni podawali nie czekac
powodzenia
Avatar użytkownika
martitaurus
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 27 paź 2009, 22:06
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do SZKOŁY