College jak przebiega

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 1 sie 2013, 07:57 Re: College jak przebiega

w BLC masz różne kursy.
W zależności od możliwości czasowo-finansowych.
Zajęć weekendowych nie było 2 lata temu, więc wątpię, żeby były teraz.
Mam w domu ulotkę z BCL na ten rok, ale obecnie jestem na urlopie.
Proponuję wycieczkę do centrum. Nie ma to jak informacja ze źródła :)
Teraz są kursy wakacyjne ale wystartowały tydzień temu.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez asiencja20 » 4 sie 2013, 21:55 Re: College jak przebiega

Witam,a moze sie ktos wypowiedziec na temat collegu South & City College Birmingham.?
Wiem,ze 20.08 sa dni otwarte i sie na nie wybieram,ale chcialabym zasiegnac od Was opinii. Bede bardzo wdzieczna za poswiecona chwilke ;)
Pozdrawiam

asiencja20
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 33
Dołączyła: 24 lut 2011, 17:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K4mi1 » 4 sie 2013, 22:26 Re: College jak przebiega

Chodziłem do tego collegu jeszcze za czasów kiedy byli pod inną nazwą - City College Birmingham. W zeszłym roku połączyli się i powstało South & City College Birmingham. Dzięki temu są największą tego typu instytucją w Bham. Było wporządku więc jeśli połączyli się żeby polepszyć sytuacje to powinno być jeszcze lepiej.

Ja nie narzekałem, może i są lepsze szkoły, może i nie - wszystko zależy jakie samemu ma się wymagania/oczekiwania.
Ze względu na mój kierunek ja uczęszczałem na Handsworth - może lokalizacja nie idealna :D ale 3 lata spędziłem u nich i nie było problemu - dzięki ich kierunkowi dostałem się na studia.
Jeśli chodzi o uczenie to różnie bywa - dużo zależy od nauczyciela.

Czy warto iść na dzień otwarty - na pewno. Przedewszystkim dowiedzieć się co i jak. Różne kierunki prowadzą w różnych miejscach w mieście więc będziesz musiała wypytać w zależności co chcesz u nich robić.

K4mi1
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 33
Dołączył: 20 paź 2012, 21:47
Lokalizacja: Bham/Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do SZKOŁY