College - A levels

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez delimane » 10 kwi 2013, 19:46 College - A levels

Hej. Jestem w 11 klasie i w następnym roku chciałabym robić A levele. W okolicy jest mnóstwo collegów, a więc mam wielki problem który wybrać (jak na razie zastanawiam się nad Dudley Sixth i Matthew Boulton). Jest już dosyć późno, a ja niestety jeszcze nie wysłałam żadnej aplikacji. Czy ktoś mógłby polecić mi jakiś college w Birmingham i okolicy?

delimane
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 10 kwi 2013, 19:37
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 11 kwi 2013, 15:03 Re: College - A levels

college'ow jest wiele. wybierz college ktory ma najlepsze wyniki w danym przedmiocie itd . szkola musi odpowiadac tobie , ewentualnie 6th form
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez delimane » 12 kwi 2013, 20:20 Re: College - A levels

Bardziej chodziło mi o opinię kogoś kto uczęszcza do danego collegu i mógłby wyraźić o nim swoją opinię.

delimane
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 10 kwi 2013, 19:37
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Khatarsis » 14 kwi 2013, 15:35 Re: College - A levels

Troszke pozno sie obudzilas, open days juz byly.Ja wybieram sie do Dudley sixth o ktorym slyszalem pozytywne opinie. Polecam ci tez halesowen college o ktorym tez duzo slyszalem i bylem na open dayu :mrgreen: Poszukaj tez rankingow szkol, albo skontaktuj sie z kim z connexions.

Khatarsis
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 6 wrz 2011, 14:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 14 kwi 2013, 19:31 Re: College - A levels

Ja wiem ale jaka masz pewnosc ze to co komus pasuje bedzie pasowalo tobie. Open days napewno jeszcze beda ale radze przejsc sie do college'ow I nawet porozmawiac z nauczycielami czy pasuje ci to czego beda uczyc w danym przedmiocie. Ja posluchalam znajomych raz I zaluje straconego roku no ale coz.
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez delimane » 18 kwi 2013, 10:49 Re: College - A levels

Tak sie sklada, ze tez wyslalam alplikacje do Dudley Sixth i wlasnie mysle nad Halesowen College :) Bylam na open day w Dudley i Matthew Boutlon, ale nadal mam metlik w glowie, poniewaz nie jestem w pelni przekonana co chcialabym robic.

Jesli chodzi o connexions, to dla mnie akurat nie bylo pomocne. Pani powiedziala, ze powinnam wziac A level biznes i tyle z tego bylo.

A co do opinii innych, wybor collegu nie bedzie w pelni oparty na tym co uslysze. Chcialabym po prostu dowiedziec sie jacy sa nauczyciele i ludzie, bo na 5 minutowej rozmowie na open day nie dowiem sie tego jacy sa, jak prowadza lekcje etc.

delimane
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 10 kwi 2013, 19:37
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 18 kwi 2013, 13:24 Re: College - A levels

Chodzilam do matthew boulton nie byl to najlepszy wybor I zrezygnowalam, znam jeszcze kilka osob ktore tez nie byly zadowolone I odeszly w polowie roku .
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez delimane » 21 kwi 2013, 17:45 Re: College - A levels

Tak się składa, że już słyszałam wiele negatywnych opinii o Mathew Boulton. Coś raczej w tym musi być.

delimane
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 10 kwi 2013, 19:37
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY