Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

PostNapisane przez Guest » 22 maja 2013, 09:28 Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

Witajcie,
Chcę w szybkim tempie uczyć się języka. Moja wiedza jest praktycznie zerowa (roczny kurs podstawowy w PL) . Dzisiaj idę pierwszy raz na kurs udzielany bezpłatnie (kumpel mnie ciągnie na siłę) ale to tylko godzina tygodniowo.
Gdzie powinienem szukać osób udzielających korepetycji ? W PL jest masę stron www gdzie studenci
się ogłaszają i można czasami za małe pieniądze kogoś znaleźć. Nie chodzi o profesjonalne nauczanie potrzebne do zdania egzaminów ale o to żebym mógł w miarę się dogadywać w podstawowych sprawach. Z góry dzięki za wszystkie rady.

Pozdrawiam

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 22 maja 2013, 14:58 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

bierzesz slownik angielskiego i kujesz strona po stronie na pamiec....ja sie tak ucze kazdego jezyka;) i jakos dobrze mi idzie no chyba ze masz slaba pamiec to bedzie ciezko ale jak wiemy słówka to podstawa..potem sie osłuchasz i jakos to bedzie ja podstw]awowy poziom zaliczylam po 3 tygodniach pobytu w uk wiec powodzenia
pozdrawiam
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 22 maja 2013, 16:30 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 22 maja 2013, 16:50 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

Dzięki Bawa31, na dniach do nich zadzwonię.
Obawiam się jednak że cena może mnie powalić na kolana :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 22 maja 2013, 18:35 Odp: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

Proponuje zobaczyc na gumtree. Wpisz english lesson i zobacz czy cie cos zainteresuje...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 23 maja 2013, 05:56 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

mrowek, na gumtree ceny zaczynają się od 5 funtów za godzinę. Ile tam biorą nie mam pojęcia, ale może dasz radę ugryźć
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 23 maja 2013, 07:51 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

Nie wiem może ja źle szukam ale ani w Birmingham ani okolicy nie znalazłem nawet jednego ogłoszenia. Poniżej lista z miastami i obok w nawiasie liczba ogłoszeń z danego miasta dotycząca nauki języka:

Aberdeen (48)
Aberdeenshire (8)
Angus (4)
Argyll and Bute (6)
Bedfordshire (36)
Belfast (96)
Berkshire (63)
Blaenau Gwent (1)
Bridgend (6)
Bristol (184)
Buckinghamshire (55)
Caerphilly (4)
Cambridgeshire (154)
Cardiff (99)
Carmarthenshire (1)
Ceredigion (0)
Cheshire (13)
Clackmannanshire (10)
Conwy (1)
Cornwall (17)
County Antrim (53)
County Armagh (8)
County Down (16)
County Durham (9)
County Fermanagh (1)
County Londonderry (7)
County Tyrone (4)
Cumbria (8)
Denbighshire (3)
Derbyshire (26)
Devon (58)
Dorset (83)
Dumfries and Galloway (7)
Dundee (30)
East Ayrshire (8)
East Dunbartonshire (6)
East Lothian (10)
East Renfrewshire (5)
East Sussex (173)
East Yorkshire (17)
Edinburgh (275)
Essex (37)
Falkirk (2)
Fife (13)
Flintshire (2)
Glasgow (236)
Gloucestershire (32)
Gwynedd (1)
Hampshire (129)
Herefordshire (4)
Hertfordshire (31)
Highland (15)
Inverclyde (3)
Isle of Anglesey (0)
Isle of Wight (7)
Kent (70)
Lancashire (47)
Leicestershire (60)
Lincolnshire (10)
London (663)
Manchester (257)
Merseyside (76)
Merthyr Tydfil (1)
Midlothian (4)
Monmouthshire (2)
Moray (8)
Na H-Eileanan an Iar (0)
Neath Port Talbot (3)
Newport (7)
Norfolk (55)
North Ayrshire (4)
North Lanarkshire (5)
North Yorkshire (28)
Northamptonshire (14)
Northumberland (4)
Nottinghamshire (46)
Orkney Islands (1)
Oxfordshire (83)
Pembrokeshire (5)
Perth and Kinross (8)
Powys (1)
Renfrewshire (18)
Rhondda Cynon Taf (4)
Rutland (0)
Scottish Borders (5)
Shetland Islands (3)
Shropshire (4)
Somerset (37)
South Ayrshire (3)
South Lanarkshire (6)
South Yorkshire (41)
Staffordshire (28)
Stirling (4)
Suffolk (20)
Surrey (70)
Swansea (38)
Torfaen (4)
Tyne and Wear (40)
Vale of Glamorgan (7)
Warwickshire (19)
West Dunbartonshire (3)
West Lothian (2)
West Midlands (138)
West Sussex (43)
West Yorkshire (126)
Wiltshire (23)
Worcestershire (11)
Wrexham (2)


Czy ja jestem ślepy ??

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 23 maja 2013, 08:32 Odp: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

West midlands (138) :-) wejdz w to i powinienes miec rozdzial na miasta w tym regionie...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 23 maja 2013, 09:11 Re: Odp: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

magiera23 napisał(a):West midlands (138) :-) wejdz w to i powinienes miec rozdzial na miasta w tym regionie...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Dzięki wielkie. Mogłem uważniej przejrzeć listę żeby zauważyć te hrabstwa.
Mam nauczkę na przyszłość :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez pulo » 23 maja 2013, 19:00 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

mrowek, hejka, jestem nauczycielem angielskiego i tymczasowo mam sporo wolnego i moglbym ci pomoc, jestes z reddich?

pulo
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 lip 2010, 17:26
Lokalizacja: mazowsze
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 23 maja 2013, 20:25 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

pulo napisał(a):mrowek, hejka, jestem nauczycielem angielskiego i tymczasowo mam sporo wolnego i moglbym ci pomoc, jestes z reddich?


Tymczasowo jestem w Redditch ale chyba już niedługo Birmingham. Wysyłam Ci wiadomość na PW.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez bugnieszka » 28 maja 2013, 07:41 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

Hej

Jesli przeprowadzasz sie do Bham - jest tu przynajmniej 5 roznych collegow ktore proponuja kursy jezyka ang na roznych poziomach z mozliwoscia tzw progression czyli kontynuowanie edukacji w wybranym przez Ciebie kierunku, majac pomoc jezykowa.

Kursy te trwaja rok (jeden poziom) rano, po poludniu lub wieczorem po okolo 2.5 godziny dziennie od poniedzialku do piatku lub czwartku. W zaleznosci od tego jaka kwalifikacje wybierzesz (np ESOL lub literacy) te kursy moga byc dla Ciebie darmowe - a niektore placowki oferuja darmowy kilku miesieczny bilet autobusowy.

Na korepetycje uwazaj, bo jest tu mnostwo niekompetentnych ludzi ktorzy, znajac angielski chca po prostu zarobic. Szczegolnie tacy ktorzy cenia sie na 5 funtow za godzine?????

Pozdrawiam
a po co mi ten podpis niby???

bugnieszka
Raczkujący
 
 
Posty: 74
Wiek: 42
Dołączyła: 8 paź 2008, 18:51
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 28 maja 2013, 13:12 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

Wiem że są takie kursy ale wiem też że nie można sobie w każdej chwili dołączyć.
Jak nauczę się podstaw to oczywiście będę chciał uczęszczać na takie kursy. Niemniej muszę od czegoś zacząć. I masz rację że jest dużo niekompetentnych osób ale cóż.... ryzykować trzeba.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez bugnieszka » 28 maja 2013, 19:40 Re: Korepetycje z angielskiego, gdzie szukać ?

Kursy sa dla osob ktore nie potrafia mowic w ogole po angielsku. I obecnie zaczynaja sie summer classes. Poczatkiem lipca zaczynaja sie pierwsze zajecia i beda trwaly do polowy sierpnia a potem mozesz od wrzesnia.
a po co mi ten podpis niby???

bugnieszka
Raczkujący
 
 
Posty: 74
Wiek: 42
Dołączyła: 8 paź 2008, 18:51
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY