Czego ucza sie dzieci w Year 2?

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez Saksa » 28 lis 2013, 09:38 Czego ucza sie dzieci w Year 2?

Witam MAm pytanie do rodzicow dzieci z klas 2. Czego ucza sie wasze dzieci w klasie 2? chodzi mi o matematyke I angielski. Z gory dziekuje za odpowiedzi

Saksa
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 13 lis 2013, 13:57
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mkw » 28 lis 2013, 16:24 Re: Czego ucza sie dzieci w Year 2?

hej moja corka zaczela juz dodawanie na rozne sposoby odejmowanie nawet mnozenie i dzielenie. Piszac na rozne sposoby mam na mysli w tekscie podchwytliwe wyrazu typu wiecej mnie zabrala dodala ulozyc do ego rownanie, podstawowe zadania matematyczne. Ogolnie od 3 tyg przynosi zadania domowe juz i co tydzien wiecej. To jesli chodzi o matymatyke.
Angielski - duzo czytania duzo literowania ukladanie zdan z wyrazami w logiczna calosc pisanie opwiesci na miare dzieci, jak maja temat rozwinac go itp.
Duzo science rzeczy takze

Pozdrawiam
M

mkw
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 43
Dołączyła: 6 maja 2011, 11:49
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Saksa » 29 lis 2013, 10:45 Re: Czego ucza sie dzieci w Year 2?

Dziekuje M za odpowiedz. Chcialam zapytac tez czy dobra macie kominikacje ze szkola? Mnie osobiscie uwiera fakt slabej kominikacji ze strony szkoly na temat progresu czy ewentualnych brakow w nauce dziecka co w praktyce wyglada ta: mala ma reading book gdzie zapisujemy przeczytane ksiazki w szkole czy w domu, jak maja w szkole ''guided reading'' to tylko takie info widze w reading book nie wiem czy bylo dobrze srednio czy zle jak pytam mala jak ci poszlo mowi ze dobrze jak pytam nauczycieli jak jej idzie to zawsze slysze ''very well'' na pytanie czy jest w czyms slabsza czy nad czyms pobracowac wiecej w domu to slysze ze absolutnie nie wszystko jest ok tak jest ok ze w raporcie na koniec Year 1 z IT miala B mogla miec A gdybym tylko wiedziala ze miala jakis problem to bysmy przeciez pocwiczyly w domu. Moze to takie przyzwyczajenie z Polski gzdie nauczyciel za moich czasow mowil bez ogrodek ''najlepszy w klasie, zdolny ale len albo glab kapusciany:)) Ciezko przynajmniej w naszej szkole cos od nauczycieli konkretnego wyciagnac:( A jakie jest Wasze dowsiadczenie?

Saksa
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 13 lis 2013, 13:57
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mkw » 30 lis 2013, 15:26 Re: Czego ucza sie dzieci w Year 2?

W sumie na kontak ze szkola nie moge narzekac.Mielismy zebranie przed ht czyli kolo 20 pazdxiernika i pani mowila co jest jej slaba strona kulala zzzz matma i ciutke z english no ale cwiczymy sobie codzien hedno i drugie .Nie ze ja zmusza sama przychodzi i mowi ze chce no i juz duza poprawa.Dostala star of the week ze coraz lepiej z matmy jej idzie. Praktyka czyni cuda.A ksiazke ma w ktorej nauczyciele pisza komentarze jak czyta w szkole takze wiemy na co zwrocic muaimy uwage czytajac.W domu staram sie z nia czytac choc z tym roznie bo mam 15miesiecznego lobuza no i pracuje ale gdy juz czytamy tez mamy wpisywac swoje komentarze.
Pozdrawiam
MAGDA

mkw
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 43
Dołączyła: 6 maja 2011, 11:49
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Saksa » 9 gru 2013, 14:59 Re: Czego ucza sie dzieci w Year 2?

Dzieki za komentarz Magda. Chyba nasza szkola jest malo komunikatywna bo jak rozmawiam z ludzmi to kazdy raczej mowi ze nie jest az tak zle ja mam tez wrazenie ze nauczyciel w tym roku jest tez malo komunikatywny Pani jest team leaderem Key Stage 1 wiec ciagle jest na jakis zebranaich przychodza PAnie zastepcze I tak to slabo wyglada z komunikacja to nauczyciel malo skupia sie na poszczegolnych dzieciach, chyba bede musiala zadawac konkretne pytania do poszczegolnych przedmiotow na zebraniach I dusic nauczyciela:)

Saksa
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 13 lis 2013, 13:57
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 9 gru 2013, 18:15 Re: Czego ucza sie dzieci w Year 2?

Moja mloda w year II ma juz ulamki, powiem szczerze ze bylam troche zaskoczona jak zobaczylam. No i spelling, to cwiczymy najwiecej. Naprawde fajnie radzi sobie z czytaniem i pisaniem
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Saksa » 13 sty 2014, 11:34 Re: Czego ucza sie dzieci w Year 2?

troszke mnie nie bylo ... a jak dziewczyny wygladaja u Was przygotowania do SATs exam? Czy szkola podala Wam juz jakis termin?

Saksa
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 13 lis 2013, 13:57
Reputacja: 16
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY

cron