Szukam przedszkola w erdington

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez majka20 » 6 wrz 2014, 14:24 Szukam przedszkola w erdington

Witam wszystkim . Przeprowadziłam sie do erdington i szukam przedszkola dla mojego synka ktory pod koniec września skończy 4 latka. Synek niestety nie mowi po angielsku dlatego chciała bym znaleźć dla niego przedszkole w którym jest polski nauczyciel lub sa polskie dzieci . Proszę o opinie na temat szkół w erdington . Pozdrawiam

majka20
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 17 wrz 2007, 14:15
Reputacja: 2
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 7 wrz 2014, 08:52 Re: Szukam przedszkola w erdington

Witam. Polecam Ci Featherstone Nursery school, adres 29 Highcroft Road, Erdington, Birmingham, B23 6AU. Są tam polskie dzieci i polska nauczycielka. Mój syn zaczyna tam rok szkolny za 2 tygodnie, slyszałam bardzo dobre opinie o nim:) Ale spiesz się, bo nie wiem do kiedy można zapisywać dzieciaki.
Zdecydowanie przestrzegam Cię przed Little Ripley Day Nursery na Kingsbury Road! Zabrałam od nich mojego synka. Nie chcą tam dzieci nie mówiących w języku angielskim, dyskryminują.
Pozdrawiam

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez maciaa » 8 wrz 2014, 20:31 Re: Szukam przedszkola w erdington

Ja też polecam Featherstone Nursery :) Moja córka jest bardzo zadowolona i lubi tam chodzić. Wszyscy są bardzo przyjaźni i mili :)

maciaa
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 26 lip 2011, 19:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 9 wrz 2014, 19:37 Re: Szukam przedszkola w erdington

Moja corka byla w Little Ripley na Short Heat Rd przez 3 lata, bylo wszystko OK. Polskich opiekunek tam nie ma ale dzieki temu nauczyla sie angielskiego (z fajnym akcentem brummie :-D ) i teraz wydaje mi sie ze jej latwiej w szkole, porownujac z innymi polskimi dziecmi. Takze szczerze to bym nie stosowal tego kryterium, jesli zamierzacie tu zostac to im szybciej rzucisz go na szeroka wode tym lepiej dla niego, tak mysle....
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY