gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez agg » 28 lip 2007, 21:48 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

Znizki obowiazuja tylko jak sie uczeszcza na full time czyli min 12 godz/tyg.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez chmurka » 4 sie 2007, 18:17 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

Mam podobny problem jak pozostali.Od sierpnia będę mieszkać w Birmingham i zamierzam uczęszczać do szkoły językowej ,okolice Smethwick ,Warley.
Niestety nie znam Birmingham.Może ktoś z obecnych na forum podpowie mi gdzie najbliżej miejsca zamieszkania znajdę szkołę prowadzącą darmową naukę języka.Z góry dziękuję i pozdrawiam :smile:

chmurka

chmurka
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 54
Dołączyła: 4 sie 2007, 17:52
Lokalizacja: Warszawa/Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 4 sie 2007, 23:06 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

My byliśmy się zapisać, i co? Już kursy ESOL nie są darmowe. Part time 100 z czymś, full time ponad 300 Ł.
...........a było tak pięknie, za free............
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 3 wrz 2007, 16:01 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

hej
Szukam informacji gdzie ta szkola sie znajduje South College na jakiej ulicy:)
Che isc do szkoly a mam tax wiec moge miec za darmo
pozdrawiam :roza:
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 3 wrz 2007, 20:43 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

miec TAX to nie znaczy miec za darmo szkole , zalezy jaki ten tax masz bo jezeli working lub child to zapomnij o darmowej szkole

ka

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez ola30 » 4 wrz 2007, 16:38 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

KA i PE napisał(a):miec TAX to nie znaczy miec za darmo szkole , zalezy jaki ten tax masz bo jezeli working lub child to zapomnij o darmowej szkole

ka





jeśli nie working i nie child to co???
w mojej szkole akurat wystarczy mieć child albo working tax credit

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 4 wrz 2007, 20:02 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

ola30 napisał(a):w mojej szkole akurat wystarczy mieć child albo working tax credit


jestes pewna tego ?????????????? to bardzo dziwne jesli tak jest i zapisalas sie i nie placisz czy tylko slyszalas tak bo jesli slyszalas to dowiedz sie czy aby napewno tak jest

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Katik » 4 wrz 2007, 20:14 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

My sie zapisalismy dziś na ESOL. Part time za 180 Ł za kurs. Nie bierzemy żadnych taxów, i mamy za free :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wystarczy miescić się w odpowienim przedziale finansowym.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ola30 » 5 wrz 2007, 08:34 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

KA i PE napisał(a):
ola30 napisał(a):w mojej szkole akurat wystarczy mieć child albo working tax credit


jestes pewna tego ?????????????? to bardzo dziwne jesli tak jest i zapisalas sie i nie placisz czy tylko slyszalas tak bo jesli slyszalas to dowiedz sie czy aby napewno tak jest




tak jestem pewna bo za tydzien zaczynam

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 7 wrz 2007, 21:05 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

a czy sa takie szkoly gdzie mozna przyjsc z dzidzia? slyszalam ze sa ale nikt nie mowil gdzie.. moze ktos wie... ja bym chetnie podszkolila angielski ale dzidzi niemam z kim zostawic.
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 8 wrz 2007, 16:25 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

olivka napisał(a):a czy sa takie szkoly gdzie mozna przyjsc z dzidzia? slyszalam ze sa ale nikt nie mowil gdzie.. moze ktos wie... ja bym chetnie podszkolila angielski ale dzidzi niemam z kim zostawic.

u nas w wolver tak jest, że sa kursy dla matek a dzieci w tym czasie maja "przedszkole". Podejrzewam że w bham też takie coś znajdziesz :)
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 5 lut 2008, 00:23 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

olivka znalazlas taka szkole? bo ja tez jestem zainteresowana
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 44
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ola30 » 5 lut 2008, 06:19 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

Katik napisał(a):
olivka napisał(a):a czy sa takie szkoly gdzie mozna przyjsc z dzidzia? slyszalam ze sa ale nikt nie mowil gdzie.. moze ktos wie... ja bym chetnie podszkolila angielski ale dzidzi niemam z kim zostawic.

u nas w wolver tak jest, że sa kursy dla matek a dzieci w tym czasie maja "przedszkole". Podejrzewam że w bham też takie coś znajdziesz :)


jest taka mozliwość w South Birmningham College na Hall Green i na Acocks Green-Stone Hall

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 5 lut 2008, 07:59 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

babulki napisał(a):olivka znalazlas taka szkole? bo ja tez jestem zainteresowana


witam babulki
nie znalazlam ale ola30 daje jakies namiary...
mozemy razem tam jechac jesli chcesz i sie wypytac co i jak.
wrazie co skrobnij do mnie to dam ci moje gg czy nr telefonu..
pozdrawiam
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 27 lut 2008, 19:49 Re: gdzie jest szkola j.angielskiego za darmo

A wiec od Wrzesnia zacznie sie duzo darmowych kursow np. w HoloyHed School pzred lidlem na socho (idac w strone centrum)
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY