Szkoła dla 16 -latka

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez dagmara07 » 19 mar 2015, 17:48 Szkoła dla 16 -latka

Witam
Mamy ogromny problem
W czerwcu przyjezdza syn i chcialby zaczac tu naukę.
Mieszkamy w west bromwich.
Poszukiwałam szkoły na własna reke ale nie daje juz rady. W sandwellu na Oldbury odsyłają do szkół a w szkołach zeby do sandwella. sama juz nie wiem jak za to wszystko sie zabrać?
Moze odezwą sie osoby które maja podobny problem .Mysle teraz aby spróbowac zapisac syna do Sandwell college na west bromwich ale nie mam pojecia czy da sobie rade w tak duzej szkole.
Znacie kogos kto w tym roku zacznie tam nauke i jest w podobnym wieku?
proszę pomózcie bo gubie się w tym wszystkim

dagmara07
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 4 lut 2015, 17:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 19 mar 2015, 19:30 Re: Szkoła dla 16 -latka

Jezeli ma 16 lat to albo 6th form albo college, sandwell college nie taki duzy jak sie wydaje sama tam uczeszczalam
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Bea351 » 19 mar 2015, 22:10 Re: Szkoła dla 16 -latka

Moja córka jest w podobnym wieku, teraz konczy 11 klasę secondary i od wrzesnia będzie uczyła się w Sandwell College na West Bromwich . :) u nas po przyjezdzie Sandwell na Oldbury zaproponował nam szkoły w ktorych są wolne miejsca ,ale to była secondary school. Pozniej tylko pismo ze szkoły o przyjęciu i rozmowa w szkole. Moze jeszcze raz udaj sie do sandwella .

Bea351
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 8 sie 2013, 12:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bulinka76 » 20 mar 2015, 12:36 Re: Szkoła dla 16 -latka

ja mam córkę 18 letnia kończy w sierpniu tez mieszkamy West bromwich i tez mysle o szkole dla niej

bulinka76
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 20 mar 2015, 12:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dagmara07 » 21 mar 2015, 07:44 Re: Szkoła dla 16 -latka

Witam
Bylam w piatek w councillu i nic nie zalatwilam.kazali przyjsc z synem jak przyjedzie to moze cos mu znajda ale nie szkole tylko kurs angielskiego na poczatek.
Poszlam do szkoly tej na west bromie i zapisalam na esol .teraz mam czekac na termin chyba testow jaki ma poziom ang.pozniej bedzie mogl wybrac jakis kurs lub szukac w innej szkole.
Mam nadzieje ze znajdzie kilku znajomych z ktorymi bedzie mu razniej zaczac nowy etap w zyciu .nie ujrywam ze martwie sie bo wiadomo calkiem inna rzeczywistosc niz W polsce go tutaj czeka.
Pozdrawiam i dzieki za wiadomosci.

dagmara07
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 4 lut 2015, 17:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 3 maja 2015, 19:13 Re: Szkoła dla 16 -latka

Ludzie nie wrzucajcie dzieci do Sandwell College. To chyba najgorszy college jak jest z mojego punktu widzenia. Po 1 za dużo polaków - jeżeli chcecie żeby wasze dzieci czy wy chcecie sie nauczyć angielskiego to napewno nie w tym college. Po 2 Może jest to duży college i jest nawet znany ale nie jest on uważany za dobry. Lepiej zapisać się do Metropolitan College (najlepszy w Birmingham), Bournville College bądź South and City College (do którego ja uczęszczam na Public Services). W każdym z tych collegów jest dosłownie garstka polaków a nie jak w tym Sandwell że prawie sami Polacy albo ci..a i kilku anglików. Naprawde odradzam tego collegu. Pozdrawiam.

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dagmara07 » 3 maja 2015, 19:44 Re: Szkoła dla 16 -latka

Hej.dzieki za odpowiedzi.
A co sądzicie o Walsall college?

dagmara07
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 4 lut 2015, 17:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 4 maja 2015, 09:10 Re: Szkoła dla 16 -latka

Przepraszam ale tu dużo nie powiem bo o nim nie słyszałem.

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 4 maja 2015, 15:49 Re: Szkoła dla 16 -latka

metropolitan to najgorszy college przez jaki przeszlam , w zyciu bym go nikomu nie polecila

duzo polakow , ci..a jeszcze wiecej :roll:

jakos ja sie mijalam w sandwell collegu z niewieloma polakami przez 2 lata
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY