Przeprowadzka z dzieckiem z polski do uk

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 13 paź 2015, 17:53 Re: Przeprowadzka z dzieckiem z polski do uk

Marlena25 napisał(a):. Ale trzeba dzieciom pomagac w nauce w domu, bo taki maluch nie jest w stanie sam przyswoic jezyka bedac tylko w towarzystwie anglikow. To moje zdanie;-)

lol- rozumiem, że żartujesz?

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Paubulska » 13 paź 2015, 20:03 Re: Przeprowadzka z dzieckiem z polski do uk

Mój syn chodzi od kwietnia do angielskiej szkoły gdzie nie ma ani jednego Polaka i sobie bardzo dobrze radzi. Czasami rozmawia z nauczycielką po angielsku a ja zastanawiam się co oznaczają niektóre słowa a on mi tłumaczy... :roll: Czego muszę pilnować to pisania (bo szybko chce odrobić lekcje i strasznie wtedy gryzmoli) i czytania (wiadomo inaczej się pisze inaczej czyta)... Bardzo dużo słów w szkole się nauczył wiadomo między dziećmi ale też kupujemy mu książki ilustrowane... np. dane części ciała są narysowane i podpisane po angielsku... Z tych książek też duuuużo się nauczył bo lubi je oglądać i czytać wielokrotnie... Także bardzo polecam takie książeczki :mrgreen:

Paubulska
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 3 kwi 2015, 18:29
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 13 paź 2015, 20:34 Re: Przeprowadzka z dzieckiem z polski do uk

Marlena25 napisał(a):(...) Ale trzeba dzieciom pomagac w nauce w domu, bo taki maluch nie jest w stanie sam przyswoic jezyka bedac tylko w towarzystwie anglikow.(...)

Rozumiem, że masz na myśli język polski.
Bo angielski szybciej załapie niż Ty zdążysz odpisac na ten post :D:D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY