Kansil tax do primary school

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez pio23063 » 23 maja 2015, 16:07 Kansil tax do primary school

Witam. Mam takie pytanie. Mogę wynająć mieszkanie, gdzie tax wliczony jest w czynsz, jak to się ma do.przyjęcia mojej córki do primary school? Jesteśmy tu od niedawna, ale czytałem , że jest to wymagne. Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

pio23063
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 mar 2015, 19:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marek55 » 23 maja 2015, 16:14 Re: Kansil tax do primary school

Uwazaj to nie tax wliczony tylko na to mieszkanie ktos bierze benefity i dlatego nie pozwoli ci zglosci sie do consilu,a rejestracja ww conslilu jest wazna dla ciebie bo nie dostaniesz zadnych benefitow jesli by ci przyslugiwaly a i potwierdzenia zamieszkania nie bedziesz mial wiec zastanow sie nad tym pozdrawiam

marek55
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 23 maja 2010, 21:04
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pio23063 » 24 maja 2015, 22:17 Re: Kansil tax do primary school

Hmm...raczej napewno będę się łapał na child benefit. Flat jest na zapleczu ag,,encji, od. której będę je wynajmował, rachunki gaz,woda, prąd też mają być dzielone. Właściciel tej agencji tierdzi, że będziemy zgłoszeni do council taxu. Dzięki wielkie Marek55. Pozdro

Dodano: -- 24 maja 2015, 22:18 --

Hmm...raczej napewno będę się łapał na child benefit. Flat jest na zapleczu ag,,encji, od. której będę je wynajmował, rachunki gaz,woda, prąd też mają być dzielone. Właściciel tej agencji tierdzi, że będziemy zgłoszeni do council taxu. Dzięki wielkie Marek55. Pozdro

Dodano: -- 24 maja 2015, 22:35 --

W sumie, to ważne jest dla mnie przyjęcie do szkoły mojej córki, nie myślę o benefitach(przynajmniej narazie) :-) , umowę podpisze na pół roku(to też nie tak długo) Do wtorku musze podjąć decyzję, bo mieszkania schodzą na pniu w tej dzielnicy :-) pozdrawiam

Dodano: -- 24 maja 2015, 22:42 --

W sumie, to ważne jest dla mnie przyjęcie do szkoły mojej córki, nie myślę o benefitach(przynajmniej narazie) :-) , umowę podpisze na pół roku(to też nie tak długo) Do wtorku musze podjąć decyzję, bo mieszkania schodzą na pniu w tej dzielnicy :-) pozdrawiam

pio23063
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 23 mar 2015, 19:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 25 maja 2015, 23:01 Re: Kansil tax do primary school

ale to nie osoba od ktorej wynajmujesz zglasza cie do council a Ty sam to robisz :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY