Problemy ze szkola Blue Coat w Walsall Pomocy !

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

Kobieta PostNapisane przez zalamana » 11 lis 2015, 09:22 Problemy ze szkola Blue Coat w Walsall Pomocy !

Witam mam problemy ze szkolą Blue Coat . Wczoraj otrzymałam tel ze szkoły ze moja córka zostanie ukarana za coś co zrobiła poza szkolą . Mianowicie chodzi o to ze moja córka w niedziele pokłóciła się z koleżanka na Twitterze i się powyzywały , tutaj nie będę używała wulgarnych slow .. jakie zostały wykorzystane . W każdym bądź razie mojej córki koleżanka zgłosiła to do szkoły ze moja córka ja wyzwala przez co szkolą nałożyła na nią kare 1 dzień tak zwanej kozy czyli detention . I tutaj się rodzi pytanie czy szkolą ma prawo karać swoich uczniów jeżeli zrobiły coś poza szkolą ? dodam jeszcze ze cały incydent miał miejsce w niedziele a córka była w domu tak poinformował mnie nauczyciel . Moim zdaniem szkolą nie powinna nakładać żadnej kary jedynie co to poinformować rodziców dziecka o danym zajściu

zalamana
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 11 lis 2015, 09:08
Reputacja: 0
Neutralny

on-line bullying jest karany, ale szkola nie moze nalozyc kary. szkola moze to zglosisc na policje.
Ostatnio edytowano 11 lis 2015, 11:43 przez zwierzakfm, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

Jak wyzej cyber bullying jest karany
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY