potrzebuje informacji...Liceum dla doroslych w uk???

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez puncher » 18 lis 2008, 01:05 potrzebuje informacji...Liceum dla doroslych w uk???

mam pewien problem...szukam szkoly dla doroslych w birmingham odpowiednik polskich szkol dl osob po gimazjum ktorzy w dosc zaawansowanym wieku chca ukonczyc liceum..pytanie czyjest to mozliwe w birmingham,sa takie szkoly?? najlepiej w polskim wydaniu..moj wiek to 22 lata..pozdrawiam i z gory dziekuje za informacje

puncher
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 18 lis 2008, 00:57
Reputacja: 0
Neutralny

liceum dla doroslych tak?

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

i ja bym chcetnie dowiedziala sie cos na ten temat :roll:
wbrew nadziei osmielam sie miec nadzieje..
Avatar użytkownika
ilonek
Raczkujący
 
 
Posty: 77
Wiek: 48
Dołączyła: 25 sie 2008, 18:41
Reputacja: 2
Neutralny

dokladnie tak .chodzi mi o lceum dla doroslych ??mam 22 lata i ukonczone gimnajzum jedynie a z racji tego iz pracuje tu w birmingham i jest mi dobrze chcialbm rowniez skonczyc szkole srednia jesli jest taka mozliwosc

puncher
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 18 lis 2008, 00:57
Reputacja: 0
Neutralny

trzeba chodzic po collegach i pytac bo w wielu jest taka mozliwosc ale nauka nie jest zwykle tania
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

trzeba sie z tym pogodzic teraz jak sie nie chchialo w normalnym trybie to teraz trzeba sie meczyc i placic za to wiec jestem przygotowany...a w collegach bylaby to nauka w polskim jezyku gdyby udalo mi sie cos znalesc ??pozdrawiam i diziekje za info

puncher
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 18 lis 2008, 00:57
Reputacja: 0
Neutralny

bardzo latwo jest zrobic liceum dla doroslych w birmingham Europejska Wyzsza Szkola Prawa i Administracji poza rekrutacja na studia magisterskie na kierunku prawo, prowadzi rowniez nabor do liceum dla doroslych z matura, oczywiscie polska, jezeli szukasz kontaktu wejdz na strone uslugi i tam znajdziesz telefony i e-maile pod ktore mozesz zadzwonic czy napisac EWSPA

dorothy104
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 49
Dołączyła: 3 lis 2008, 22:04
Lokalizacja: Dabrowa Tarnowska
Reputacja: 0
Neutralny

No i co na taka reklame admin... :-D .
Poza tym droga dorothy, jak to jest z uprawnieniami po zdanych "egzaminach" do kontynuacji nauki w systemie angielskim..
Moze i dobra oferta dla kogos, kto jest tu na rok lub dwa i na pewno wraca do Polski. Dla pozostalych duza ciekawsza propozycje maja tutejsze szkoly - szlifowanie jezyka, wiekszy zakres kierunkow, inaczej postrzegane wyksztalcenie za granica...

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY