Studia po polsku Bham i Londyn???

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez vanilia » 26 lis 2008, 18:43 Studia po polsku Bham i Londyn???

Czesc! Slyszalam, ze w Bham i Londynie jest jakas szkola gdzie mozna zaocznie studiowac po polsku. Czy ktos cos o tym wie. Jesli tak to prosze o informacje, adres, nr telefonu cokolowiek. W internecie szukalam ale nie znalazlam. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez pawelanisia » 27 lis 2008, 10:09 Re: Studia po polsku Bham i Londyn???

w bham jest prawo i administracja w polskim klubie info znajdziesz tu na tej stronie.w londynie tez sa studia.musisz wyszukac w necie ja niestety zgubilam ich adres

pawelanisia
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 4 paź 2007, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 27 lis 2008, 13:21 Re: Studia po polsku Bham i Londyn???

ewspa - nie polecam(chybaze komus zalezy tylko na papierze)

machloje Czajki itp....radze sobie poczytac o tej 'wspanialej' uczelni na poczatku....

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kibob » 2 gru 2008, 23:40 Re: Studia po polsku Bham i Londyn???

Ja studiuję na polskiej uczelni w Londynie - Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi - zaczęłam w tym roku i jest ok.
Tutaj jest link www.pao.pl

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez madzia2323 » 22 maja 2009, 13:30 Re: Studia po polsku Bham i Londyn???

Chcę rozpocząć studia w Londynie!Zanim podjęłam taką decyzję zajęłam się zdobywaniem masy informacj na temat uczelni zarówno tej w Bham i tej w Londynie.
Podpisujesz kontrakt z uzelnią w Łodzi i ta w Londynie i jesteś normalną stidentką...a zajęcia i egzaminy masz w Londynie.Z tego co wiem oni zastanawiają się nad otworezniem punktu w Bham.Możesz śmiało zadzwonic do dziekanatu oni odpowiedzą na każde pytania,mało tego mogą na maila przesłac ci cały pakiet informacyjny!To są nr do Londynu

phone: +44 (0) 2072398203, 2072398204

mobile: +44 (0) 7545206981

P.S A propo epitetów jakie padły pod adresem tej uczelni...Drogi Forumowiczu!!!Proszę zanim wypowiesz się na jakiś temat,który jest Ci kompletnie obcy zastanów się przez chwile bo mozesz bardzo kogoś zranić!A tak swoją drogą...jeśli nadal uważasz,że studiują tam ludzie którzy potrzebują tylko papier to polecam Ci strone internetową www.wshe.pl!!!

Pozdrawiam!!!I życzę trafnych wyborów i decyzji,warto się uczyć,dokształcać i poszerzać swoją wiedzę..i nie ważne jaki uniwersytet ważne jest co z niego wyniesiesz i jak poznaną wiedzę wykorzystasz w swoim życiu...pamiętajcie o tym!!!
Avatar użytkownika
madzia2323
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 35
Dołączyła: 18 maja 2009, 19:42
Lokalizacja: Olsztyn
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 22 maja 2009, 14:38 Re: Studia po polsku Bham i Londyn???

chyba kolezanka madzia23232 ma problemy ze sztuka czytania ze zrozumieniem....

pozostawie to bez dalszego komentarza

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez madzia2323 » 23 maja 2009, 01:43 Re: Studia po polsku Bham i Londyn???

No widzisz i trzeba było tak od razu...
Wiesz mogłabym Ci teraz coś napisać na temat mojego czytania ze zrozumieniem,ale nie uważam,że to jest dobre miejsce,mało tego nie takie konwersacje miał na myśli załozyciel tego forum,tak więc powiem tylko tyle.Jeżeli któres moje zdani e uraziło Twoją osobę,wybacz!I tym optymistycznym akcentem mówię hejka wszystkim!!!:)

P.S :-P
Avatar użytkownika
madzia2323
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 35
Dołączyła: 18 maja 2009, 19:42
Lokalizacja: Olsztyn
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kubuszzz » 21 lip 2009, 12:44 Re: Studia po polsku Bham i Londyn???

kahanie napisał(a):ewspa - nie polecam(chybaze komus zalezy tylko na papierze)

machloje Czajki itp....radze sobie poczytac o tej 'wspanialej' uczelni na poczatku....


Prosił bym z góry nie zakładac takich bredni. Jeśli zdecydujesz się na prawo (studia jednolite magisterskie) i/lub administracja europejska (studia licencjackie) to EWSPA

Wbrem cytowanemu tekstowi prosiłbym o kierowanie się prestiżem, wygodą w studiowaniu i kadrą naukową a nie jakimiś pomówieniami.

Dziękuję

kubuszzz
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 lip 2009, 16:23
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY