Jaka szkoła dla 11-latka w poblizu Walsall Road

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez agna78 » 4 lut 2010, 23:45 Jaka szkoła dla 11-latka w poblizu Walsall Road

Witam:) Od września mam zamiar posłać syna do szkoły w Birmingham. Poki co bedziemy mieszkac na Walsall Road lub w okolicach. Czy ktos mieszka w pobliżu i ma dziecko w podobnym wieku, które chodzi do szkoly gdzies w okolicy? Bardzo prosze o informacje na temat najblizszej szkoly i procedury zapisu do niej. :) Ja najpewniej zamieszkam w b-ham w kwietniu, maju. To jeszcze termin " ruchomy" dlatego nie mam tutaj zadnego ze tak to nazwe" obycia" :)[/center]

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez karjo » 9 lut 2010, 11:18 Re: Jaka szkoła dla 11-latka w poblizu Walsall Road

WPisz sobie kod pocztowy w szukajce na stronie http://news.bbc.co.uk/1/hi/education/le ... efault.stm
i bedziesz wiedziala, jakie szkoly, notowania, na miejscu warto sie wybrac do kilku najciekawszych, porozmawiac z dyrekcja, obejrzec z dzieckiem szkole, zobaczyc, jaka grupa dzieci do niej chodzi (przed 9 rana, albo po 15).

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nawad » 9 lut 2010, 20:30 Re: Jaka szkoła dla 11-latka w poblizu Walsall Road

chyba dzieci w podobnym wieku brak w okolicy Perry Barr , Twoj syn moze byc tym pierwszym :)
Avatar użytkownika
nawad
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 25 cze 2006, 18:26
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agna78 » 11 lut 2010, 19:16 Re: Jaka szkoła dla 11-latka w poblizu Walsall Road

Karjo:)

Dziekuję za sugestie.
Tylko dlaczego przed 9.00 i po 15.00?
Rozumiem, ze pomiedzy 9-15 sa zajecia, tylko czy w tym czasie nie mozna wejsc do szkoly?


nawad:)

Albo ludzie, ktorzy maja dzieci w podobnym wieku z okolicy sa tak zaabsorbowani poskramianiem ich nadmiernej energii:) i nie maja czasu zajrzec na forum:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez karjo » 11 lut 2010, 20:40 Re: Jaka szkoła dla 11-latka w poblizu Walsall Road

Tylko w tych godzinach zobaczysz dzieci z rodzicami, tak ogolnie relacje na boisku. Szczegolnie przed 9 rano.
Daje dosc duzo takie rozeznanie. ogolnie dzielnica taka sobie, tania i malo przyjemna.
Spojrzysz, ze biale dziecko nie bedzie w znacznej mniejszosci, czy dzieci sa dosc zadbane, czy raczej (niewykluczone) z tych malo ciekawych domow...

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agna78 » 11 lut 2010, 22:33 Re: Jaka szkoła dla 11-latka w poblizu Walsall Road

karjo

Ale mnie to nie przeszkadza:)
Ja tez będę z malo ciekawego domu::) a co za tym idzie- moje dziecko równiez;)
To sie nazywa " cykl zamkniety":)

Dziekuję za dialog.

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez karjo » 12 lut 2010, 09:06 Re: Jaka szkoła dla 11-latka w poblizu Walsall Road

To sie bedziesz czula jak u siebie, wlasciwie pytanie o szkole bylo zbedne, w koncu niewazne jaka :-P
Powodzenia! :mrgreen:

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nawad » 12 lut 2010, 16:37 Re: Jaka szkoła dla 11-latka w poblizu Walsall Road

karjo :)
Pytanie o szkole zapewne bylo podyktowane checia zdobycia informacji, wiec nie bylo zbedne. Zamiast udzielic dokladnych wskazowek , gdzie wymienisz nazwy szkol , wyglaszasz opinie nie na temat. Zauwaz, ze nie bylo pytania w stylu "czy ten zakatek Birmingham jest przyjemny do zamieszkania?"
Troszke inne mam spojrzenie na to czy Perry Barr jest taki jak Ty go okreslasz, a to dlatego, ze mieszkam tutaj juz prawie 5 lat.

Sam nie umiem agna78 pomoc w odpowiedzi na wszystkie jej pytania, ale z czystym sumieniem moge polecic ten zakatek tego miasta do osiedlenia sie.

pozdrawiam czytelnikow serdecznie :)
Avatar użytkownika
nawad
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 25 cze 2006, 18:26
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

szukam dobrej i bezpiecznej szkoly dla 14 latki w okolicach yardley.

wojteknysa
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 maja 2010, 21:25
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY