Dziecko pobite w szkole

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez agna78 » 23 wrz 2011, 17:13 Re: Dziecko pobite w szkole

Witam
Tak jak obiecalam, pisze co dalej w sprawie.
Bylam wczoraj w szkole, rozmawialam z opiekunem grupy i powiedzial mi, ze tego samego dnia chlopak, ktory pobil mojego syna zostal zawieszony w zajeciach. Wczoraj byli wezwani tez rodzice tego chlopca i mieli ich powiadomic, ze zaczynaja procedure wydalenia go ze szkoly. Wiem od syna, ze chlopak na razie nie przychodzi do szkoly, wiec cos robia w tej sprawie.
Z uwagi na to, ze bylam wczoraj z samego rana, nie bylo dyrekcji i postanowilam poczekac na dalsze informacje, poniewaz zazadalam informowania mnie o toku sprawy.
Jesli bedzie cisza, zglosze sie do child protection officer, ale nie chce na razie tego robic, poniewaz jesli szkola sie tym zajmuje to nie bede wychodzila przed szereg.
Poki co zostaje mi czekac na odzew dyrekcji, daje sobie tydzien, po tygodniu jesli bedzie cisza, ide do child protection, a wtedy podobno trzepia szkole od podszewki i wlaczaja w to policje, po czym zostaja nalozone kary pieniezne na szkole jak i rodzicow rozbojnika:)
Ja chce tylko, zeby moje dziecko mialo swiety spokoj, ponadto nauczyciele bardzo go lubia i chca zeby pozostal w szkole, nie ukrywam, ze gdy poszedl do tej szkoly, wszyscy bardzo mu pomagali, nie znal jezyka i nie ma w tej szkole zadnego innego polskiego dziecka- starali sie jak mogli i przyznam, ze z pozytywnym skutkiem, dlatego uzbrajam sie w cierpliwosc:)

Pozdrawiam tymczasem:)
Agnieszka

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Drya » 25 wrz 2011, 01:53 Re: Dziecko pobite w szkole

Jestem tu sporo lat już i zawsze szkoła powiadamiała mnie o "incydentach" lub wypadkach w szkole .Starsze dzieci chodzą do oddzielnych szkól,najmłodszy syn do nursery .
Śledzę temat na bieżąco,jak mój syn przyszedł pobity nie było nawet mowy o tym bym nie reagowała natychmiast.Dostałam powiadomienie o incydencie ale to mi nie wystarczyło,poszłam do szkoły.Wezwano uczniów którzy pobili syna i zostali natychmiastowo zawieszeni w nauce.Więc autorko reaguj od razu,jeśli taka sytuacja następuję to nie zwlekaj.Prawo jest tu wysokie jeśli chodzi o deprecjonowanie i Ty masz prawo to zgłaszać.

Powodzenia na przyszłość.

Dodano: -- 25 wrz 2011, 02:54 --

ja tu piszu piszu a juz jest odpowiedz :)

Drya
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączyła: 1 lip 2011, 21:47
Reputacja: 7
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY