Zaczyna ktos teraz kurs?

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez Msk7891 » 26 gru 2011, 19:26 Zaczyna ktos teraz kurs?

Czy jest moze tutaj ktos kto w styczniu zacznie kurs angieslkiego na Selly Oak? Bo ja zaczynam, fajnie byloby spotkac kogos z polski tam :)
Pozdrawiam

Msk7891
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 30 paź 2011, 20:11
Lokalizacja: Birmingham, Northfield
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez atam » 30 gru 2011, 08:15 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

Chetnie zaczelabym jakikolwiek kurs, bo moja znajomosc angielskiego jest zadna.... Moze namiary jakies dostane? A obecnosc rodaka bylaby bardzo wskazana :)

atam
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 28 wrz 2011, 16:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Betty » 30 gru 2011, 16:56 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

Czyli chyba powinienes zaczác od Entry1 -ESOL....?
Poszukaj Adult Education Service (google)w najblizszej dzielnicy, potem zadzwon i zapytaj czy sa jeszcze miejsca, prawde mówiac w styczniu dla poczatkujacych niekoniecznie moga byc wolne miejsca (przewaznie we wrzesniu jest nowy nabór)np. w pobliskich dzielnicach (tam gdzie ja mieszkam)- sá ale tylko na Level1 i Level2 (czyli dla tych którzy sa tu juz kilka lat i cos juz umiejá)...ale jest tez cala masa innych kursów poczawszy od bukieciarstwa a skonczywszy na fotografowaniu itd...z odplatnoscia jest róznie...Mozesz podejsc do pobliskiej Biblioteki tam powinny byc informatory Adult Education Service (z informacja o aktualnych kursach). Wiem ze zapisy rozpoczynaja sie w przyszlym tygodniu (na kursy styczniowe).
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 30 gru 2011, 18:15 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

Betty napisał(a):Czyli chyba powinienes zaczác od Entry1 -ESOL....?

Entry 2 właściwie, e1 jest dla osób nie posługujących się alfabetem łacińskim.
Tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne kursy.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Msk7891 » 30 gru 2011, 23:39 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

Napisz do mnie prywatnie to dam Ci namiar do Adult Education Centre na Selly Oak. Ja tam zaczynam kurs, w srody jest taki jakby maly test i po nim Cie kwalifikuja. Fajnie byloby miec rodaka obok, razniej by bylo, nie tylko ja bym nic nie rozumial he he :)
Pozdrawiam.

Msk7891
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 30 paź 2011, 20:11
Lokalizacja: Birmingham, Northfield
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Betty » 31 gru 2011, 08:42 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

O przepraszam VA jak przyjechalam tutaj (w Polsce nie uczylam sie angielskiego!)to zaczynalam od Entry1, a posluguje sie alfabetem lacinskim...(to gdzie jest sprawiedliwosc ;).
Dodam tylko (majac doswiadczenie w temacie)ze...1. obecnosc Polakow w grupie nie pomaga w nauce ;) choc jedna osoba nie zawadzi (zawsze moze cos podpowiedziec czego nie wiesz Ty i razniej jest)a ja osoboscie preferuje angielskiego tutora, bo z polskimi to róznie bywa ;)...
Takze Bartek bierz sie chlopie za szukanie kursu.
Czy na kursy ESOL sa testy?O tym nie wiedzialam, kilka lat temu nie bylo, na Levele sa i to wcale nie latwe.Tyle ze ja zaczynalam od pierwszego poziomu wiec wystarczyla rozmowa )noi bylo to kilka lat temu).
Takze Bartku do dziela, szukaj swego kursu.
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Msk7891 » 31 gru 2011, 09:25 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

Wlasnie dlatego dobrze jakby byl jeden polak w grupie, wtedy razniej, bo wiecej to nie bo co to za nauka. Ja znam angielski ale tylko tak marnie podstawy, czyli prawie nic. Ide na gleboka wode i mam nadzieje ze dam rade.
Zaczynam ESOL E1. Milaem taka krotka rozmowe (trzy pytania) a potem test, musialem odpowiedziec na kilka latwych pytan a potem pouzupelniac brakujace wyrazy albo poprawic bledy w wyrazach. Niby proste ale i zarazem trudne.
Mam numer do tego centrum co ja bede chodzil 0121 6755933
Pozdrawiam.

Msk7891
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 30 paź 2011, 20:11
Lokalizacja: Birmingham, Northfield
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 4 sty 2012, 13:12 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

O rodaka w grupie to bym sie nie martwil... U mnie w grupie jest ok 13 polakow i z 5 obcokrajowcow...

Sent from my MB860 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Msk7891 » 4 sty 2012, 19:20 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

Podjerzewam ze oprocz polakow bedzie tez sporo osob z innych, bardziej egzotycznych krajow niz polska he he :)
A gdzie Ty chodzisz na kurs? :)
Pozdrawiam

Msk7891
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 30 paź 2011, 20:11
Lokalizacja: Birmingham, Northfield
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 4 sty 2012, 22:43 Re: Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

Msk7891 napisał(a):Podjerzewam ze oprocz polakow bedzie tez sporo osob z innych, bardziej egzotycznych krajow niz polska he he :)
A gdzie Ty chodzisz na kurs? :)
Pozdrawiam

Sutton Coldfield L2 Esol

Sent from my MB860 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Msk7891 » 5 sty 2012, 09:02 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

To i tak nie wiem gdzie to :D
A powiedzcie mi, czy na takim kursie jest latwo czy ciezko? Czy sa osoby ktore praktycznie nic nie umieja? Jak to w ogole wyglada? :)
Pozdrawiam :)

Msk7891
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 30 paź 2011, 20:11
Lokalizacja: Birmingham, Northfield
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pandora99 » 6 sty 2012, 21:11 Re: Zaczyna ktos teraz kurs?

Witam ! Co myślicie o kursach ang na Erdingtonie ? Czy warto tam chodzić, bo właśnie dostałam miejsce na entry 3 ? CZy podszkole sobie tam język? Słyszałam różne opinie, nie były za bardzo optymistyczne...Dostałam tez zaproszenie do South , co mi powiecie o tej szkole ?
Avatar użytkownika
pandora99
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 6 sty 2012, 21:02
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY