STOMATOLOG

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

PostNapisane przez KA i PE » 10 sie 2007, 11:00 Re: STOMATOLOG

no to troche marna spawa moze poszukajcie innego polskiego dentysty bo slyszalam ze sa , albo poczekajcie jak sie da do wrzesnia choc wiem ze czasami to niemozliwe

ka

[ Dodano: Pią Sie 10, 2007 12:03 ]
p.s. znajoma miala taki przypadek i poszlysmy do dentysty niestety w takim przypadku to tylko powiedziala ze albo wyrwac albo isc do specjalistycznego szpitala bo zden gabinet nie wykonuje takich uslug


ka

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Katik » 10 sie 2007, 11:08 Re: STOMATOLOG

z czekaniem do września raczej odpada. Już i tak zwlekał koło miesiąca i teraz straszy mnie, że węzły chłonne mu się powiększyły :shock:
Dobrze, że to górna 6tka, mówi się trudno jak pójdzie out, byle by po kłopocie było.

Posiedze ze słownikiem, posprawdzam skąplikowane słowka, i wybierzemy się do przychodni z obsługa po ang :neutral: bo w Wolver Polaka żadnego nie ma.

Chyba , że ktoś jeszcze ma namiary na polskiego stomatologa???
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 10 sie 2007, 11:13 Re: STOMATOLOG

poszukaj po forum ja tez zobacze bo zdaje mi sie ze ktos cos pisal o innym polskim dentyscie

ka

[ Dodano: Pią Sie 10, 2007 12:16 ]
http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=117&start=15


zobacz tutaj

ka

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Katik » 10 sie 2007, 11:23 Re: STOMATOLOG

będę próbować. jeśli się potwiedzi, dam znać. Dzięki WIELKIE :roza:
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 10 sie 2007, 12:00 Re: STOMATOLOG

sa dentysci na zachod od wolverhampton, ale nie sprawdzalam ich, narazie wlaczaja sie sekretarki :mrgreen: - polsce dentysci oczywiscie, powiedzialabym nawet, ze urodzaj mamy po tej stronie west midlands.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 11 sie 2007, 12:13 Re: STOMATOLOG

http://www.gentledentalcenter.eu/pl/

2 polskich dentystow

mysle ze sie to komus przyda a ceny takie jak wszedzie zreszta jest tam cennik i mozna sobie spawdzic

KA

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 13 sie 2007, 19:16 Re: STOMATOLOG

Ciekawe jak dlugo sie czeka na wizyte ?! Mi dzis wyleciala plomba i okazalo sie ze jest nie ciekawie po niej :/ ,Co zrobic jak pracuje w tygodniu a weekendy mam wolne kiedy isc O.M.G. bede chcial sie umowic na srode ale nie sadze ... Czy ktos sie orintuje ile kosztuje wypelnienie zeba prywatnie?? :brak miejsca:
Ostatnio edytowano 13 sie 2007, 20:25 przez rafal, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 13 sie 2007, 19:34 Re: STOMATOLOG

Mysle ze oklad z mlodych piersi pomoze :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 14 sie 2007, 11:21 Re: STOMATOLOG

Ja wczoraj obdzwaniałam okolicę. Najwcześniejsza wizyta z NHS to koniec września :evil: Pozatym - 2 razy gdy dzwoniłam do Telford do kliniki z polskimi stomatologami - zostałam spławiona, bo musze szukać kliniki w pobliżu swojej area!!!! Faktycznie tak jest czy ktoś mnie wyrolował???
Próbowałam też wczoraj do tego Coventry - z braku laku podjedzie się i tam - ale pomimo, że pracują do 17stej - od 15stej już nikt nie odbierał.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 19 sie 2007, 09:08 pomocy!!!!

Napuchlo mi dziaslo! Pewno ropa zbiera sie pod spodem!

Do Polski nie dam rady pojechac- jestem w trakcie przeprowadzki, zmiany pracy itd...
Dr Popiel na urlopie, w Coventry nikt nie odbiera, okoliczne przychodnie nie dzialaja w weekand. Gdzie znalezc cos otwartego w niedziele?

Moze ktos z Was ma namiary na dr Igoche z Warwick Rd? Google ani wyszukiwarka NHS nie sprzyjaja mi w poszukiwaniach. Jestem w stanie wsiasc w auto i nawet wiecej niz 100 mil zrobic, zeby sie z problemem uporac i zabka wlasnego nie stracic! Dentysta potrzebny....

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

PostNapisane przez KA i PE » 19 sie 2007, 17:33 Re: STOMATOLOG

w niedziele zadzwon na numer jakiejkolwiek przychodni stomatologicznej, i automatycznie powinno cie przekierowac do serwisu 'out of hours'. jesli jestes zarejestrowana w nhs, podadza ci adres i zrobia zabek jesli stwierdza ze to jest emergency. jesli chodzi o terminy wizyt na koniec wrzesnia, wystarczy sie zarejestrowac i powiedziec ze boli i to bardzo, wtedy wciskaja pomiedzy umowieone wizyty. nam tak to dzialalo w kazdym badz razie.

pozdrawiam
pe

[ Dodano: Nie Sie 19, 2007 18:35 ]
http://uk.local.com/results.aspx?keywor ... earch=true

[ Dodano: Nie Sie 19, 2007 21:17 ]
jeśli ktoś szuka polskiego dentyste w Liverpoolu to są 2 panie dentystki przyjmują na ANFIELD DENTAL CENTRE 7 PRIORY ROAD


KA

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 20 sie 2007, 19:04 Re: STOMATOLOG

ja sie zarejestrowalem do coventry i ide 28 sierpnia ,nie trzeba dlugo czekac :)
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 29 sie 2007, 14:41 Re: STOMATOLOG

Słuchajcie, czy ktoś może się orientuje ile w anglii kosztuje zalozenie aparatu ortodontycznego zdejmowanego, na 2 szczeki. Gorna i dolna... a przynajmniej gorna. I ile kosztuja wizyty kontrolne i gdzie w dobrym miejscu to mozna zalatwic.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 6 wrz 2007, 12:50 Re: STOMATOLOG

Bylem 28 sierpnia ,doktor zabezpieczyl mi zabek na urlop. T :grin: eraz ide 18 wrzesnia na wizyte prywatna zaplace tylko 60 funtow za biala plombe. Nie czeka sie dlugo mili lekarze i obsluga . Polecam przechodnie w Coventry.

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2007 13:52 ]
Insanity napisał(a):Słuchajcie, czy ktoś może się orientuje ile w anglii kosztuje zalozenie aparatu ortodontycznego zdejmowanego, na 2 szczeki. Gorna i dolna... a przynajmniej gorna. I ile kosztuja wizyty kontrolne i gdzie w dobrym miejscu to mozna zalatwic.



Jezeli chodzi o wizyte to w Coventry zaplacisz tylko 15 funtow ,doktor sprawdzi ci wszystkie zabki i umowi cie na kolejna wizyte. :roza:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 6 wrz 2007, 17:38 Re: STOMATOLOG

w kazdej przychodni stomatologicznej sa takie same ceny


ka

KA i PE
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE