Walk ing centre pobranie krwi

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 25 lut 2013, 19:59 Walk ing centre pobranie krwi

czy ktos robił sobie test krwi na wlasne zyczenie w walk-in centre?
moj niedouczony lekarz i jego personel jak zwykle nia maja dla nas czasu wiec zastanawiam sie czy moge wykonac test krwi na własna reke bo musze i juz czas najwyzszy a nie zamierzam czekac az łaskawie mnie zarejestruja...
czy ktos cos wie? bede dozgonnie...

Sorka za walk ing w tytule hehe sie nacisnelo samo ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ona79 » 25 lut 2013, 20:22 Re: Walk ing centre pobranie krwi

Ivoneczka23,,nigdzie nie zrobisz badania krwi,bez skierowania od lekarza.W walk-in-centre,oczywiście będziesz miała wizytę u lekarza,ale czy skieruje Cię na badanie krwi-zależy od tego,co Ci dolega.Jeżeli to może poczekać,napewno każe Ci iść do Twojego lekarza.O jaki test z krwi,Ci konkretnie chodzi?

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 25 lut 2013, 20:24 Re: Walk ing centre pobranie krwi

potrzebuje tylko sprawdzenie poziomu cholesterolu dla meza kurde 5 minut badania....do mojego Gp nie pojde to buc i wal i wogóle zmianiam go ekspresowo tak szybko jak sie da nieuk jeb...

Dodano: -- 25 lut 2013, o 20:39 --

dobra znalazłam wyjscie;) jutro zakupie w aptece test sprawdzajacy ilosc cholesterolu we krwi i nie bede musiala sie tłuc po lekarzach;) dziekuje ci ona79 za pomoc pozdrawiam
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez zuzia:) » 27 lut 2013, 07:26 Re: Walk ing centre pobranie krwi

Hejka a nie orientujecie się może czy jest możliwość w bham zrobić gdzieś morfologię krwi dla dorosłego i dzieci ?? Ivoneczka możesz mi napisać jak się nazywa ten test ?? Dzięki wielkie

zuzia:)
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 30 maja 2011, 14:19
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 27 lut 2013, 14:09 Re: Walk ing centre pobranie krwi

cholesterol kit
mozna go dostac w kazdej aptece... albo na ebayu jest prosty w wykonaniu nakłuwasz palec nakladasz krople krwi w okienki i czekasz odwracasz test i pokazuje wynik wg koloru okienka obok jest takze napisane przy jakiej ilosci trzeba isc do lekarza

jakbys jechala do polski to sobie tez kup u nas jeden kosztuje 18 złotych a ja idiotka zapomnialam przywiezc ze soba...shame on me...
mozna tym sposobem zrobic wiele testow sprawdzajacych zdrowie..uklad moczowy itp itd
oczywiscie jesli ktos moze isc do lekarza to niech idzie ja proponuje tylko doraznie w awaryjnej sytuacji ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 27 lut 2013, 17:26 Re: Walk ing centre pobranie krwi

Co ma morfologia krwi do testu na zawartość cholesterolu?

Morfologia, to morfologia, a poziom cholesterolu, to poziom cholesterolu. A jeszcze tylko malutkie pytanie - poziom którego cholesterolu?...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 27 lut 2013, 18:20 Re: Walk ing centre pobranie krwi

Adam wiesz czy udajesz ze nie wiesz?

a kolezanka jak widac przy okazji zapytala o ten zestaw do okreslenia cholesterolu....
czytanie ze zrozumieniem nadal dla wielu osób to rzecz nieosiagalna...
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez zuzia:) » 28 lut 2013, 06:59 Re: Walk ing centre pobranie krwi

Ivoneczka dzięki za wsparcie :) Adam o test pytałam przy okazji Doskonale wiem czym jest morfologia a czym poziom cholesterolu Ivoneczka dzięki za odpowiedz :-)

zuzia:)
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 30 maja 2011, 14:19
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 28 lut 2013, 16:52 Re: Walk ing centre pobranie krwi

do Adama trzeba sie przyzwyczaic ..jest jak meduza parzy za kazdym razem gdy chcesz dotknac tego slicznego stworzenia....
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez zuzia:) » 1 mar 2013, 20:09 Re: Walk ing centre pobranie krwi

Ivoneczka piękne porównanie :P

zuzia:)
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 30 maja 2011, 14:19
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE