Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MężczyznaPostNapisane przez Wojtek31 » 3 mar 2016, 22:45 Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

Witam!

Chciałbym wszystkich szukających sobie dietetyka aby ułożyć pod siebie dietę serdecznie przestrzec przed firma Pol...ics i "dietetykiem" Karolem Z. Wczoraj byłem na swojej pierwszej wizycie (która zakosztowała mnie 70 funtów) i postaram się ją Wam streścić aby każdy sam wyrobił sobie opinię na temat tego pana oraz jakości usług jakie świadczy w Pol...ics.

Aby nie przeciągać powiem tyle - nie dostajemy diety ułożonej pod nas, tylko kiepsko z edytowany, nieczytelny, z błędami ortograficznymi gotowiec który nijak nie ma się do wyników badań czy wywiadu jaki pan Karol przeprowadza z Wami (gotowiec był już wydrukowany zanim zamieniłem zdanie z panem Karolem). Kolejnym uchybieniem jest fakt iż skoro pan Karol przyszykował sobie gotowiec to czemu pacjent płacący 70 funtów nie otrzymuje własnej kopii tylko zatwierdzenie iż otrzyma wieczorem mail.
Oto zawartość maila jaki otrzymałem od pana Karola:

http://screenshot.sh/m3yXLSrrSeZDO
http://screenshot.sh/oeYhjS80O3Gmk
http://screenshot.sh/ofn8DVnK9hy3W
http://screenshot.sh/oBZDd1yAnRHNm
http://screenshot.sh/oe2p9Z8nCfKli
http://screenshot.sh/oB42excpqdDjq

Jak widać na załączonych screenach dostałem kiepsko edytowaną, nieczytelną "dietę" nieprzystosowaną do moich potrzeb i bez jakichkolwiek przepisów (nie licząc kilku linków z przepisami na desery...)
Nie do końca wiedząc jak powinno to wyglądać zapytałem znajomych.
Jeden korzysta z pomocy Angielskiego specjalisty a drugi mieszka w Polsce i korzysta z pomocy naszego rodzimego dietetyka.
Co powinno się osiągnąć po wizycie u dietetyka według nich:
1. Przygotowaną pod siebie (zgodnie z wynikami badań, nawykami żywieniowymi oraz celem jaki chcemy osiągnąć) dietę
2. Przepisy na posiłki

Co otrzymałem od pana Karola z Pol...ics:
1. Makabrycznie przygotowany zbitek informacji (gotowiec którym zapewne częstuje każdego pacjenta) totalnie nieczytelny i wyglądający jakby był wklejony z forum internetowego
2. Przepisy na kilka deserów z Avocado a raczej linki do przepisów...

Po konsultacji ze znajomymi napisałem mail do pana Karola z pytaniem czy jednak dostanę to za co zapłaciłem czy też ten mail który otrzymałem to efekt finalny...
Nie raczył mi odpowiedzieć a co za tym idzie rozumie iż według niego sprawa jest załatwiona czysto.

Pozdrawiam wszystkich i polecam 10 razy się zastanowić zanim wydacie jakiekolwiek pieniądze na dietetyka w Pol...ics.

Wojtek Świderski

Coś obrazy się nie ładują więc dla zainteresowanych na priv.

Wojtek31
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 7 cze 2015, 21:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 3 mar 2016, 23:30 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

moglabym dostac informacje na priv ? bylabym wdzieczna
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Wojtek31 » 3 mar 2016, 23:36 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

Wysłałem może pani sama ocenić.

Wojtek31
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 7 cze 2015, 21:45
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 5 mar 2016, 07:26 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

dieta kupiona online ale z polskich stron no i z polski. Jak wygladalo bylo 96kg jest 76kg polecam a koszt to 30f

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 5 mar 2016, 10:13

Ludziska przecież to nie takie trudne obliczyć i stworzyć sobie dietę samemu. Wszystkie niezbędne informacje są w necie.
Chcesz schudnąć to kardio jak najczęściej lub Interwały (dla bardziej zaawansowanych )
Deficyt kaloryczne poniżej 2000kcal.

2g białka na 1 kg ciała
>3g węglowodanów (zlozonych)
>1g tłuszczu
1g białka =4 kcal
1g węgla =4 kcal
1g tłuszczu=9kcal
Unikać całkowicie cukrów prostych
Wybierać węglowodany o jak najniższym indeksie glikemicznym jak pieczywo razowe zytnie, brązowy ryż ewentualnie basmati, makaron tylko z pełnoziarnistej mąki itd.
5 posiłków dziennie odstęp góra 3 godziny.
w pierwszej połowie dnia można jeść owoce (troche) ze względem na dużą zawartość cukrów.
Źródłem witamin, minerałów i błonnika powinny być duże ilości warzyw.
Teraz wygooglowac to co jemy jakie ma wartości i można liczyć.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Wojtek31 » 5 mar 2016, 10:21 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

Tylko ja chce przytyc :(

Wojtek31
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 7 cze 2015, 21:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Valde » 5 mar 2016, 12:13 Re:

Thomas napisał(a):Ludziska przecież to nie takie trudne obliczyć i stworzyć sobie dietę samemu. Wszystkie niezbędne informacje są w necie.
Chcesz schudnąć to kardio jak najczęściej lub Interwały (dla bardziej zaawansowanych )
Deficyt kaloryczne poniżej 2000kcal.

2g białka na 1 kg ciała
>3g węglowodanów (zlozonych)
>1g tłuszczu
1g białka =4 kcal
1g węgla =4 kcal
1g tłuszczu=9kcal
Unikać całkowicie cukrów prostych
Wybierać węglowodany o jak najniższym indeksie glikemicznym jak pieczywo razowe zytnie, brązowy ryż ewentualnie basmati, makaron tylko z pełnoziarnistej mąki itd.
5 posiłków dziennie odstęp góra 3 godziny.
w pierwszej połowie dnia można jeść owoce (troche) ze względem na dużą zawartość cukrów.
Źródłem witamin, minerałów i błonnika powinny być duże ilości warzyw.
Teraz wygooglowac to co jemy jakie ma wartości i można liczyć.
Ot Thomas przekazal wam tutaj cala filozofie, w dodatku za darmo. Trzmajcie sie tego a sukces gwarantowany.


Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Valde
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączył: 27 mar 2012, 10:58
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 5 mar 2016, 13:15 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

Wojtek31 napisał(a):Tylko ja chce przytyc :(

Jeśli jesteś młody o smukłej sylwetce to będzie wyzwanie.
Ale w tym przypadku wiele się nie zmieni z wyżej podanej informacji.
Jeśli chcesz przybrać tkankę mięśniową to robisz to co wyżej tylko zamiast deficytu kaloryczne go musisz mieć nadwyżkę powiedzmy 3000-3500kcal dziennie.
Idziesz na silownie minium 3 razy w tygodniu i Robisz ćwiczenia siłowe.
Jeśli chcesz się przytyć ogólnie to tak samo 3000-3500kcal plus 5g węgli na 1kg ciała i 2-3g tłuszczy i będziesz misio.
Chyba ze chcesz masę później do wyzezbienia no to siłka i później redukcja czyli wariant pierwszy.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 6 mar 2016, 12:30 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

Kurczę, przesrane.
Chcę schudnąć -> idź na siłownię...
Chcę przytyć -> idź na siłownię...

:D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Wojtek31 » 6 mar 2016, 15:47 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

AdamBoltryk napisał(a):Kurczę, przesrane.
Chcę schudnąć -> idź na siłownię...
Chcę przytyć -> idź na siłownię...

:D

Pozdrawiam


Wiesz w zasadzie nie chodzi o sam fakt przytyć czy schudnąć ale o to, że człowiek de facto wyłudza 70 funtów ;)

Wojtek31
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 7 cze 2015, 21:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rybecko77 » 6 mar 2016, 15:47 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

Powinieneś walczyć o zwrot kasy, jeśli nie od pana Karola? To od jego pracodawców.

rybecko77
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 6 mar 2016, 15:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 6 mar 2016, 17:06 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

AdamBoltryk napisał(a):Kurczę, przesrane.
Chcę schudnąć -> idź na siłownię...
Chcę przytyć -> idź na siłownię...

:D

Pozdrawiam

Nie ma lekko :-D

Bez siłowni tez się da tylko chyba koledze nie chodziło o przybraniu tłuszczu.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez altara » 9 mar 2016, 12:53 Re: Pol...ics - dietetyk ostrzeżenie!

hehe, podobne odczucie po wizytach z angielskimi dietetykami

altara
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 9 mar 2016, 12:44
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE