Komisja lekarska po roku zwolnienia chorobowego

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez rybecko77 » 6 mar 2016, 17:24 Komisja lekarska po roku zwolnienia chorobowego

Witam serdecznie.

Mam nadzieję, że w dobym miejscu pytam :))

Od listopada 2014 jestem na zwolnieniu lekarskim, z pracy zostalam zwolniona podczas zwolnienia (średnio ważne ;). Wypłacają mi zasiłek w zawrotnej kwocie 144 funty co 2 tygodnie. Dostałam tydzień temu list o komisji lekarskiej. Czy ktoś z was był na takiej? Czego się spodziewać? Nagłego uzdrowienia? Może jakieś podpowiedzi?

Ps. Nie symuluję jestem dość ciężko chora mimo, iż nie widać tego po mnie. :)

Z góry dziękuję za pomoc.

Miłego wieczorka :)

rybecko77
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 6 mar 2016, 15:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eamon » 8 mar 2016, 08:27 Re: Komisja lekarska po roku zwolnienia chorobowego

dobry zaklad pracy placi zwolnienie lekarskie tylko przez okres 6-ciu m-cy a nastepinie DWP.Komija lekarska rozni sie od tej w Polsce bardzo.Dostalas napewno do wypelnienia formularz w ktorym pytano o stan twojego zdrowia jak rowniez o to jak choroba wplywa na twoje codzienne zycie ,dokladnie o to samo bedzie pytac osoba ktora bedzie prowadzila z Toba rozmowe oraz badanie.,bedzie to lekarz albo osoba po przeszkoleniu medycznym.Od tego raportu jaki wyle do DWP bedzie zalezec czy dotaniesz ESA czyli rente chorobowa czy tez nie.pozdrawiam

eamon
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 17 mar 2009, 17:45
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE