Induced labour - wywołanie porodu

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 24 mar 2016, 16:35 Induced labour - wywołanie porodu

Cześć
Mam dość nietypowe pytanie.

Wczoraj moja partnerka została skierowana przez lekarza na wywołanie porodu, nie chcą czekać na naturalny poród z powodu lekkiego problemu ze zdrowiem mojej partnerki.

Został wyznaczony dzień na dzisiaj na 18:00 w czasie wczorajszej wizyty pielęgniarka zaproponowała żeby rano zadzwonić do szpitala bo może jeżeli będzie miejsce to przyjmą nas szybciej.

Rano moja partnerka pierwsze co zrobiła to zadzwoniła do szpitala i usłyszała żeby zadzwonić po południu po na razie mają wszystkie łózka zajęte. Po rozmowie około godz 16:00 okazało się że inny lekarz zdecydował że nasza sytuacja nie jest taka zła i możemy poczekać w najgorszym przypadku kilka dni no chyba że będzie miejsce to nas wcisną.

Ja pierwsze co zrobiłem po wczorajszej wizycie u lekarza to zadzwoniłem do pracy i zmieniłem czas rozpoczęcia urlopu i przesunąłem tacierzynskie.

Moje pytanie jest następujące: Jak ich przycisnąć żeby jednak znaleźli miejsce tak szybko jak to jest możliwie. Dni urlopu uciekają dziecka nie ma, tracę pieniądze które teraz tak bardzo będą potrzebne (w mojej firmie za prace w bank holidays płacą x3 i w wielkanocne BH miałem pracować).

Kazali nam dzisiaj przyjechać na 19:00 żeby sprawdzić dzieciaka i w czasie tej wizyty mam zamiar zadać kilka pytań.

Z rozmowy z panią wynika że mamy być pod telefonem to jest jakiś żart.

Jakieś sugestie ?

Dzieki

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE