Lekarze Hindusi

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez Anek » 10 paź 2006, 15:22 Lekarze Hindusi

Jestem ciekawa ilu osoba przytrafilo sie byc u lekarza Hindusa. Wlasnie dziesiaj bylam u kolejnego i musze przyznac ze, jego system leczenia jest taki sam jak poprzednich. To znaczy ze, na wszystko co... PARACETAMOL. Beznaczenia czy Cie cos boli, jestes przeziebiony itp. najskuteczniejszym lekiem jest PARACETAMOL. Gdybym wiedziala ze to mi przpisze to nawet bym nie szla, no bo przeciez na ten ich slawetny PARACETAMOL to nie trzeba recepty. Wkurzylam sie i czekam na leki z Polski, wlasnie babcia mi dzisiaj wyslala. Moze ktos z Was uzywa jakies skuteczne leki na przeziebienie oczywiscie poza Lemsip max, mi to najbardziej pomagaja gripexy z Polski :wink:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kaka » 10 paź 2006, 17:30 Re: Lekarze Hindusi

tak oni lecza jak kilkaset lat temu :D kiedy to zęby wyrywano na żywca :D
ale w tych czasach robią to łagodniej :) :cool:

kaka
Rozeznany
 
 
Posty: 240
Wiek: 32
Dołączyła: 17 wrz 2006, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 10 paź 2006, 21:51 Re: Lekarze Hindusi

Chyba dobre na przeziebienie jest fervex, badz ascalcin plus...oczywiscie ja kupowalam w Polsce :mrgreen: no i najlepiej polska polopiryna :wink: a tutejszych wynalazkow jeszcze nie kupowalam :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 10 paź 2006, 21:54 Re: Lekarze Hindusi

a jak nie to herbatka z miodkiem i najlepiej sok z malin (choc ja nie lubie).Mozna tez herbatke z odrobinka spirytusiku na noc oczywiscie- :smile:

a jak czujesz ze cos Cie bierze-a wiem ze tu jest-to wez witamine C-moze przejdzie :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 10 paź 2006, 21:55 Re: Lekarze Hindusi

Edyta napisał(a):Chyba dobre na przeziebienie jest fervex, badz ascalcin plus...oczywiscie ja kupowalam w Polsce :mrgreen: no i najlepiej polska polopiryna :wink: a tutejszych wynalazkow jeszcze nie kupowalam :wink:


Co do polopiryny to mi nie pomaga, ale moj maz ja bierze i zawsze z pozytywnym skutkiem. :wink:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Edyta » 10 paź 2006, 21:59 Re: Lekarze Hindusi

moj maz tez ja bierze z pozytywnym skutkiem :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wielki szu » 11 paź 2006, 08:34 Re: Lekarze Hindusi

Anek napisał(a):Moze ktos z Was uzywa jakies skuteczne leki na przeziebienie oczywiscie poza Lemsip max, mi to najbardziej pomagaja gripexy z Polski

Polecam Tobie kupic mala butelke rumu,dolac do herbaty(pol na pol) oraz wycisnac polowe cytryny...Rano mozna wstac nowo narodzonym...A tak z innej beczki.Kolega poszedl do lekarza(tez hindus),bo ma problemy z depresja.Powiedzial,ze go czesto glowa boli.Wiecie co mu lekarz powiedzial???Widocznie pan je za duzo pomaranczy :mrgreen: W tym sek,ze on nie je pomaranczy :grin:
Co jest doktorku???
Avatar użytkownika
wielki szu
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączył: 28 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: city centre
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 11 paź 2006, 09:24 Re: Lekarze Hindusi

Tak na marginesie spytalam rowniez lekarza o moje bole gregoslupa, kiedys mialam maly wypadek i czesto mnie teraz boli (jeden z kregow jest bardziej wysuniety). Poprosilam o skierowanie na przeswietlenie, gdyz codziennie po pracy plakalam z bolu. Wiecie co ona mi powiedziala, to jest normalne ze mnie boli (jednak pytalam ludzi z ktorymi pracuje czy maja takie problemy i odpowiedzieli mi ze nie) W zasadzie to doradzila mi zmienic prace :???: Super wsparcie, pacjencie lecz sie sam...
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Edyta » 11 paź 2006, 10:16 Re: Lekarze Hindusi

dobre, fajni ci tutejsi lekarze-chyba dobrze zrobilam ze pojechalam do Polski-jak mi sie cos dzialo :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 16 kwi 2007, 18:37 Re: Lekarze Hindusi

Proponuję.
Jeżeli masz wysoką temperaturę i potrzebne Ci są antybiotyki jedz od razu do szpitala.
Szybko darmowo i bez zbędnych informacji lekarze pomogą.

Mój przypadek angina 40 stopni masakra ...
Bylem w przychodni nie chcieli mnie przyjąć bez zbędnych informacji np ile osób mieszka ze mną dane podpisy itp.


W szpitalu nie pytali mnie sie nawet o numer NI
Dostałem antybiotyki i medykamenty za darmo.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 16 kwi 2007, 18:42 Re: Lekarze Hindusi

bo pewnie wczesniej byles nie zarejestrowany. ja mam spoko lekarzy. i bylam u roznych ,u hinduski tez i zrobila tak jak nalezy.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 16 kwi 2007, 19:11 Re: Lekarze Hindusi

Tak nie mam nigdy czasu zarejestrować się.
Ale mimo to powinni pomagać.
A nie pytać się o bzdury np z kim ja mieszkam.


Ja byłem w stanie niezdolnym do swobodnego komunikowania się z innymi.
Prostu nie moglem mówić pisałem im wszystko na kartkach :)



Taka notka dla nie zarejestrowanych w NHS a potrzebujących pomocy medycznej.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 16 kwi 2007, 19:22 Re: Lekarze Hindusi

byłem z arytmią serca w szpitalu i mi przepisał.... paracetamol zresztą 5 min. wcześniej sie z polska pielęgniarką (która mnie egzaminowała) śmichaliśmy że oni na wszystko przepisują paracetamol ;p
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 16 kwi 2007, 20:58 Re: Lekarze Hindusi

przeciez ferwex to nic innego jak tabletka aspiryny (polopiryny) czyli kwasu askorbowego i paracetamolu z dodatkiem witaminy C. wiec spokojnie wszystkie 3 skladniki mozna dostac w anglii. poza tym skladniki te dzialaja glownie przeciwzapalnie na infekcje bakteryjne.
Czesciej niestety zalapujemy infekcje virusowe, a na to jeszcze nie wymyslono skutecznego lekarstwa, dlatego daja paracetamol zeby usniezyc ból i zmniejszyc jedynie goraczke dla lepszego samopoczucia.
Chociaz nie bronie tutejszych lekarzy bo uwazam ze poziom wczesnego wykrywania schorzen w anglii to temat obcy.
przyklad kolegi ktory udal sie tutaj z wynikami do lekarza z ciekawosci co na nie powie, a lekarka zdziwiona po co on robil wyniki jak go nic nie bolalo? :???: co sie okazalo ze wyniki stwierdzily powazne schorzenie wátroby ktore nie leczone doprowadziloby do nieodwracalnego uszkodzenia wátroby potem do...
Wiec nie wiem jak wy ale ja co roku robie sobie komplecik ogolnych wynikow w Polsce :mrgreen:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 16 kwi 2007, 22:19 Re: Lekarze Hindusi

oj Thomas Thomas. Nie douczyles sie. Z tego co ja pamietam ( a jestem tego pewien) to kwas askorbowy czy tez askorbinowy to jest witamina C. A polopiryna czy tez aspiryna (bo to to samo) to kwas acetylosclicylowy (sorki, zocczenie zawodowe). W ferveksie jest paracetamol (czyli nasz polski apap i td) i kwas askorbinowy czyli witamina C
Wiec Anek kup sobie paracetamol i jedz duuuuuzo witaminy C. Na pewno sobie nie zaszkodzisz, co njawyzej nadmiar wysiusiasz
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE