dziwny palec u dziecka

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez komar77 » 13 lis 2009, 11:59 dziwny palec u dziecka

Witam wszystkich.Zwracam sie do Was z pytaniem poniewaz niewiem juz co robic.Moja corka ma 13 lat i od jakichs dwoch tygodni ma spuchniety srodkowy palec u reki.Chwilami pojawia sie opuchlizna.Palec boli ja raz mniej raz bardziej.Nie pomagaja zadne zele.Najpierw myslalam,ze cos ja ugryzlo,ale nie wydaje mi sie,zeby to mialo trwac tak dlugo.Dzis znow ide do lekarza,patrza na mnie jak na jakas schizofreniczke,a ja zaczynam sie zastanawiac czy to nie jest jakas choroba stawow.Moze ktos zna taki przypadek.Prosze o jakiekolwiek wskazowki.Pozdrawiam :?:
Avatar użytkownika
komar77
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Wiek: 46
Dołączyła: 25 mar 2009, 14:24
Lokalizacja: Tyseley/Torun
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniavika » 13 lis 2009, 13:28 Re: dziwny palec u dziecka

Czesc.Ja nie wiem czy to to samo ale ja mam na lewej dloni na wskazujacym palcu od jakis 6-mcy kulke.To wyglada jakby palec lekko byl znieksztalcony.Dotykajac tej kulki ma sie wrazenie jakby to byla wystajaca kostka wielkosci ziarna grochu.
Bylam z tym u lekarza bo myslalam ze rak albo cos...ale powiedzieli ze to nic takiego i amm czekac do roku czasu.jak nie zlezie to usuna operacyjnie.
Ale mnie nie boli.A do lekarza idz
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 13 lis 2009, 14:23 Re: dziwny palec u dziecka

Miałam podobne, nazywało się to kaszak, lekarz zalecił mi bym sobie masowała kilka razy dziennie to miejsce i po kilku tygodniach kulka ta sie rozleciała ponoc wypływa z tego coś w rodzaju kaszki :)
Utwojej córki może to być dopiero początek albo całkiem co innego oczywiście warto iśćposłuchać diagnozy GP może dostaniecie zapas paracetamolu :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez papuzkaara » 13 lis 2009, 15:24 Re: dziwny palec u dziecka

Moim zdaniem powinnas pojechac do szpitala. Moj partner mial takie cos na lokciu i gp nic mu nie pomogl, dopiero jak pojechal do szpitala to tam zrobili mu przeswietlenie i dali antybiotyk. po tygodniu byl spokoj.
Czasem trzeba powiedziec Nie , Aby uslyszec wielkie TAK

papuzkaara
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Wiek: 39
Dołączyła: 21 sty 2009, 09:37
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez komar77 » 14 lis 2009, 08:44 Re: dziwny palec u dziecka

Dziekuje dziewczyny za Wasze odpowiedzi sprobujemy masazy a zapas paracetamolu zamiennie z ibuprofenem mam chyba na rok.Zgroza.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
komar77
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Wiek: 46
Dołączyła: 25 mar 2009, 14:24
Lokalizacja: Tyseley/Torun
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE