GP West Bromwich- który najlepszy?

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 14 paź 2011, 12:29 GP West Bromwich- który najlepszy?

Witam,
Chcialabym zapytac osoby, ktore mieszkaja na West Bromie ktora przychodnia GP jest najlepsza?
wiem,ze wiekszosc Polakow mieszkajacych tu jest zapisanych do Carters Green Medical Center, ale moze sa tez inne warte uwagi?
chodzi o to,ze jestem tam zapisana wraz z coreczka.
Od paru miesiecy mam nawracajace zakazenia ukladu moczowego a oni ciagle mowia ze nic mi nie jest i przepisuja 3 tabl tego samego antybiotyku ktory nie dziala.
zakazenie jest podparte wynikami z pl jak i stad, jednak oni mowia,ze to nic...;/
dodatkowo ostatnio udajac sie do lekarza z kaszlem corki osluchal ja przez ubranie!! i stwierdzil,ze jest ok i przepisal krople do nosa tzn. sol...;/

brak mi sil;/ czy sa tu inne przychodnie w ktorych lekarze potrafia zajac sie pacjentem ? ew. skierowac do specjalisty?

dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izabellka81 » 14 paź 2011, 20:49 Re: GP West Bromwich- który najlepszy?

LadyHekate, witaj, ja rowniez naleze do tej przychodni, najlepiej jak bedziesz czesto chodzila do lekarza i najlepiej troche tez dokolorowac i powiedz ze BARDZO cie boli i nie mozesz juz wytrzymac, leki nie pomagaja, ewentualnie idz do innego i powiedz ktory ci nie pomogl. jak tak robie i czekam teraz na skierowanie do specjalisty zeby pojsc z dzieckiem bo tez ma prblemy zdrowotne. pozdrawiam i powodzenia zycze,
ps: w przychodni na Lyng Lane (kolo dworca autob.) nie polecan dr Dewana, czy jakos tak, beznadziejny lekarz, oj duzo bym pisala,,,. moze sa inni godni polecenia, nie wiem.
Obrazek

izabellka81
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 11 lip 2008, 09:57
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 4 lut 2013, 22:20 GODNY POLECENIA lekarz West Bromwich

Nie wiem jak to wygląda w innych przychodniach, ale ja dzisiaj do swojej zadzwoniłam z chęcią umówienia się na wizytę- skończyło się na tym, że przedstawiłam swoje symptomy komuś z recepcji i Sz.P. Doktor miała do mnie odzwonić i zadecydować czy w ogóle potrzebna mi jest wizyta. Zadzwoniła, wysłuchała i nie poradziła absolutnie nic. Sama musiałam się dopytywać i dociekać. Stanęło na tym, że nic mi nie dolega, wszystko jest normalne.
W zeszłym roku tylko po udzieleniu konsultacji telefonicznej wypisała mi za to receptę na antybiotyk. :roll:

W sumie mam dość i chciałabym zmienić przychodnię- obecna znajduje sie na Handsworth, gdzie kiedys mieszkałam.
W związku z tym chciałabym bardzo prosić o pomoc w znalezieniu w miarę dobrego GP na West Bromwich i opinie, bo nie mam siły na wypróbowywanie każdego jednego. Wolałabym przeczytać coś o Waszych dobrych i złych doświadczeniach, o czymś co pomogłoby mi zdecydować, gdzie się przenieść.

Z góry bardzo dziękuje :D
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 4 lut 2013, 22:43 Re: GP West Bromwich- który najlepszy?

ja polecilalabym lynga zaraz kolo bus station , jest jedna tez kolo stacji benzynowej jak 74 jedzie , jak przypomne sobie adres to podam . pracowalam tam jako tlumacz i lekarze byli konkretni
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 4 lut 2013, 23:46 Re: GP West Bromwich- który najlepszy?

malenkagdz,
czy ta druga to nie jest przypadkiem ta? :

https://maps.google.co.uk/maps?q&layer= ... l=GB&hl=pl
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 9 lut 2013, 11:14 Re: GP West Bromwich- który najlepszy?

nie to nie ta, tamta w drugim koncu jest kolo zegara
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 9 lut 2013, 15:39 Re: GP West Bromwich- który najlepszy?

Ja należę do przychodni na Great Bridge, 10 Slatter Street.
Muszę przyznać ,że co wizyta jest inny lekarz, przyjmuje tam chyba z 7ciu i tylko raz trafiłam do tej samej babki . Na wizytę się czeka długo, bo jak zadzwoniłam tam w poniedziałek to zapisali mnie na czwartek! Chociaż lekarze w porządku ,zawsze zbadają dobrze wysłuchają itd, no ale nie raz ,jest to niemożliwe by czekać 4dni na wizytę, więc najlepiej jechać do Walking Centre koło szpitala Sandwell ,czasem trzeba 3 h wysiedzieć wyczekać, ale ja z tamtąd wychodzę zadowolona :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE